Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66932 jautājumi, 283530 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Ilze Zundāne

+9134

 
 • 4

  Atbildes

 • 1 balss
 • 904 skatījumi

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Rudzītis

+36719

 
jau vienreiz vārīta, un arī - tikai sildīta, ūdens sastāvs, protams, būs mainījies, divreiz - vēl vairāk. (Par struktūru te nerunāšu.) Sildot izdalās ūdenī esošās gāzes, kā arī izgulsnējas daži sāļi - karbonāti. Gāzes, ja nav hlorēts ūd., it kā dodot tējai labu garšu, esot jēga uzliet ūdeni, kam parādījies pirmais vārīšanās burbulis. Dzeramajā ūdenī mikrobi būs niecīgā daudzumā. Vārot plastmasas tējkannā, ir manīts, ka ūdens iegūst plastmasu piesmaku.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

JanKa

+79729

 
Ja neapskata ūdens "dzīvību", "struktūru", kuru samaitā jau plūšana pa caurulēm utt. :) tad klīst otra versija, kurā pēc ūdens divkārtējas uzvārīšanas mainoties tā ķīmiskais sastāvs, kas ir absurds no ķīmijas skatu punkta.
Vienīgais racionālais skaidrojums līdzīgai situācijai, ja ūdeni ir kaitīgas vielas nelielā koncentrācijā, tad IZVĀROT (nevis tikai uzvārot!!! ) tējkannu sausu, ūdens iztvaiko, bet vielas paliek , nākamreiz pielejot svaigu ūdeni un atkal IZVĀROT, vielu koncentrācija palielinās utt. Tomēr, ja ūdeni ir kaitīgās vielas tas tiks iedzerts un vienalga vai ilgākā laikā pavisam koncentrācija vai īsākā laikā 2x lielāka, bet tāpat neliela koncentrācija.

pirms 4 gadiem  

Ilze Zundāne, pirms 4 gadiem :

Laikam jau būs domāta tā "ūdens dzīvība".:)

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ivars Magone

+32677

 
Ūdens nav viendabīgs ķīmiskas šķidrums. Vārot ūdeni vispirms iztvaiko vieglās frakcijas. Vairākkārtīgi vārot paliek smagais ūdens, kas kaitīgs organismiem.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Raugulis

+166435

 
Neskaitās kam?

pirms 4 gadiem  

Ilze Zundāne, pirms 4 gadiem :

Mani draugi un paziņas, liekot vārīties ūdeni kafijai, vienmēr izlej no tējkannas ūdeni, kurš pirms tam bijis vārīts un saka, ka vajagot svaigu. Var jau būt, ka iedomas.

Māris Raugulis, pirms 4 gadiem :

Izlej nogulsnes. To jau nu var arī ar neapbruņotu aci saskatīt

Ilze Zundāne, pirms 4 gadiem :

Kādreiz, sen, sen docents Būmeisters studentiem mācīja veidu, kā var izārstēt kuņģa čūlu. Vispirms vajagot ūdeni uzvārīt, tad atdzesēt,sasaldēt, tad atlaidināt un dzert. Kaut kas jau tajā vārīšanas un saldēšanas procesā notiek.

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Arī jogas runā par to ūdens "dzīvību" un viņi sauc to par pranu. Pēc viņu domām prana ir gaisā un pārlejot ūdeni no viena trauka otrā vairākkārtīgi ,tajā iejaucas ši prana...
Kaut arī esmu ar ārstniecisko jogu jaunībā diezgan cītīgi nodarojies, bet lidz tādam līmenim nenonācu ;)

DamagE, pirms 4 gadiem :

novārot ūdeni tiek noņemti mikrobi, sasaldējot to un pārceļot ledus virskārtu uz tīru trauku tiek noņemti ūdenī izšķīdušie sāļi. Kuņģa čūlu tas gan ne visai ārstē.

Māris Raugulis, pirms 4 gadiem :

Tur jau strukturēšana, 'torsioni, čakras un citas smalkās matērijas. Vai vienkārši placebo..

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Lai nu kā , bet jogas mācība iztiek bez zālēm un daudzreiz,seviški ,kad biju armijā, man šīs zināsanas palīdzēja izārstēties bez medikamentim un hospitāļa. Nekā jau tur sarežģita nav - vingrojumi vienkārši palīdz apskalot slimos orgānus ar papildus assiņu daudzumu, kas veicina to atveseļošanos. Gluži tā pat kā sinepju plāksteri un spirta kompreses :)

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.