Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283288 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Andris

+3489

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1018 skatījumi

Runājot par...karāšanos virvē :)

Sports » Tuvcīņas

Neētisks jautājums.
Filmās rāda, ka cilvēki, kas pakārti ilgi ir dzīvi! Bet realitātē -cik minūtes paiet, kad cilvēks kurš pakārts/pakāries nomirst?

Pirms 7 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Pietiekami ilgi, lai ASV augstākā tiesa pakāršanu atzītu par nehumānu un mokošu nāves soda izpildes metodi. Ilgums ir atkarīgs no ļoti daudziem faktoriem, sākot no izmantotās virves, pakāršanas metodes, tā vai persona pakarās pati vai to izdara cita persona, augstums, no kuras persona krīt, mezgla atrašanās vietas utt. Ja viss tiek izdarīts pareizi, tad nāve iestājas 3 minūšu laikā, pēc tam, kad pakārtajai personai pārlūstot sprandai, rezultātā smadzenes nesūta signālus uz ķermeni, un nāve iestājas minēto 3 minūšu laikā, ja personai kakls nepārlūst, kas lielākoties notiek pakaroties pašam vai nemākulīgas vai neprofesionālas nāvessoda izpildes laikā, tad nosmakšana vai aizņemt arī 20 minūtes un būt ļoti mokošs un sāpīgs process.

pirms 7 gadiem  

Oto , pirms 7 gadiem :

Bendes pakar tā, ka nāve iestajas momentā, jo krītot no augstuma cilpa pārlauž sprandu. ASV no pakāršanas atteicās, jo ir nesmuki, ka reizēm galva notrūkst, aizstāja sodu ar vēl nehumānāku elektrisko krēslu, kas spīdzina nevis nogalina uzreiz.

Aivis Svirskis™, pirms 7 gadiem :

Momentā nekas nenotiek, pārlaužot sprandu, nāve iestājas 3 minūšu laikā, un elektriskais krēsls jau sen ASV ir aizstāts ar letālo injekciju, atsevišķos štatos elektriskais krēsls vai nošaušana ir atstāts tikai kā izvēles iespēja uz nāvi notiesātajiem, kam spriedums pasludināts pirms elektriskā krēsla un nošaušanas pasludināšanas par nekonstucionālu, un viņi var brīvi izvēlēties vai vēlas letālo injekciju vai elektrisko krēslu vai nošaušanu.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Kāpēc tāds jautājums? Vai gribas humānāk aiziet no dzīves? Varbūt izrunāt problēmu. Man arī nav viegls dzīves periods, un arī nāk prātā visādas muļķības, bet varbūt tomēr nevajag.

pirms 7 gadiem  

ineta Vēja, pirms 7 gadiem :

Kādēļ tik daudzi cilvēki runā par pašnāvibu?.......Arī tu ? Arī es ?.....Padalies ar mani,varbūt man paliek vieglāk....kādas ir tavas problēmas? Vīra neuzticība,nemīl tevi vairs,nepievērs uzmanību kā agrāk...?...........mani satrauc parādi,bezdarbs,vīrs nevēlas saprast,kādēļ reizēm,kad nav garīgā...mazliet iedzeru,nu gadās ka pāršauju pār strīpu........tas vis kopā dažreiz noved pie tādām domām............................................................

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Juris Maksis

+5885

 
Vēl ir tāds šausmīgs nāves sods kā sēdināšana uz mieta, kur mokas ilgst līdz nedēļai. Slapja ādas siksna ap kaklu, kas nosmacē izžūstot un saraujoties ādai. Tie diemžēl nav vienīgie sadistiskie.

pirms 7 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 7 gadiem :

Ceru ,ka Andris neizvēlas variantu ,kā kādu padarīt "aukstu"

Māris Rudzītis, pirms 7 gadiem :

vēl kādu!

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.