Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283277 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 2

    balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Tām birstēm nav nekādas vainas, jo pirms tam ar spiedienu noskalo smiltis,it kā ;), bet kopš Rīgā parādījušās pašapkalpošanās mazgātuves , mazgāju tikai tur - lētāk , ātrāk un ar augstspiediena strūklu labāk izskalo putekļus no šaurām vietām.Man bez īpašas steigas izdodas iekļauties EUR 3,5 / ziepēšana,skalošāna,vaskošana, "spodrināšanas"škidrums/

pirms 6 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 6 gadiem :

Informācija nedaudz novecojusi - patreiz vienas minutes cena EUR 0.50.Iesaku izmēģināt.Pie mazgātuves ir arī naudas maiņas automāts ,kas samainīs papīrnaudu.
http://www.maminuklubs.lv/mazulis/ka-mes-izmeginajam-pasapkalposanas-automazgatuvi-234658/

Armands Pauliņš, pirms 6 gadiem :

Tā adrese nav gluži blakus, bet šāda iespēja ieinteresēja. Kā man paskaidroja Statoil, tad viņu birstes tevi "apmazgās" par cenu 5.68 - 14.21 €, ja nu kādu tas interesē.

Egils Dālmanis, pirms 6 gadiem :

Man škiet tādas ir vairākas , bet nevaru atrast informāciju kur.Esmu redzējis Krasta ielā pretī Molam netālu no Sky veikala.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.