Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283267 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 436 skatījumi

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ingus Zīverts

+1350

 
Par Bausku nezinu, bet Dobelē daudz mierīgāk un attieksme bez stresa salīdzinot ar Jelgavu, arī rindas Dobelē mazākas vai nav vispār...pats jau gadiem eju Dobelē.

pirms 2 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Vai tam ir kāda nozīme? Runa taču ir par dzīvību - paša vai kāda cita , ja mašina nebūs tehniskā kārtībā.
Protams , tas prasa līdzekļus, laiku, bet vari būt drošs ,ka tā liksies sīknauda , ja , nedo Dievs, kas notiek.
Ja pats neko no mašinām nesaproti , aizbrauc uz servisu , lai sagatavo TA un ja skatē kaut ko atrod, brauc uz to pašu servisu , lai remontē pa brīvu.

pirms 2 gadiem  

Ingus Zīverts, pirms 2 gadiem :

Tomēr ir nozīme. Ir gadījies ka piesienas skatē tikko nomainītai, jaunai detaļai...ir arī gadījies kad pārbaudītājam izliekas, ka pagriezienlukturu spuldzītes nav pietiekoši dzeltenas,bet tās izņemot ārā ir ar pilnīgi nebojātu dzelteno pārklājumu, kā tad šis ietekmē drošību?! ...ir gadījies par tiešām sērkociņa izmēra caurumiņu izpūtējā dabūt 2, ir ka par tādu pat caurumu pat 1 nav ielikts...tā var turpināt par vēl daudz ko.

JanKa, pirms 2 gadiem :

Noteikumi visās apskates vietās vienādi.
Tomēr, tā kā pārbaudi veic cilvēks, pastāv cilvēciskais faktors.

Ingus Zīverts, pirms 2 gadiem :

Nu tieši par to jau arī stāsts. Noteikumi tad noteikumi...bet, piemēram, bukšu brīvkustību, izdilumu pārbauda pieliekot roku un taustot, subjektīvi...un ''meistara'' subjektivitāti var ietekmēt jebkas, liels klientu pieplūdums, stress, negācijas, seksa trūkums pēdējā piecgadē utt., utml.:)

Egils Dālmanis, pirms 2 gadiem :

Tā jau gadās ,ka neizlaiž skatē mašinu ,kas ir tīri labā kārtībā , bet citreiz jābrīnās kā nepamanīja izdilušas bukses un beigtus šarnirus.
Man pirms brīža tā bija :) Braucu ar domu ,lai izkrats un uzzināšu kas jāremontē, bet iedeva uzlīmi uz gadu...? Atbraucu mājā un saku ķidāt priekšējo piekari - stabilizatora atsaitēm gala šarnīri beigti, vienai atsperei nolūziusi puse pirmā vijuma. Protams to ,ka amortizatori vairs nav efektīgi tādā skatē pateikt nevar. Visu nomainīju un tagad ir klusums

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.