Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66837 jautājumi, 283265 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 4

  balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Pilnīgi piekrītu Ārim. Nav izslēgts ,ka tā "speciālā"eļļa ir tikai dārgāka , bet ne labāka par auto eļļu. Es drīzāk uztrauktos ,ja ielietu mašinas motorā dārza tehnikai paredzēto eļļu , bet ne otrādi.
Gan automašina ,gan frēze ir ar 4-taktu dzinēju un atškirība šinī gadījumā ir ,ka šis eļļas viskozitāte ļauj to lietot arī ziemas apstākļos, bet nez vai kāds frēzēs sasalušu zemi. Uzmanība eļļas izvēlē vairāk jāpievērš sniega tīrītājiem, jo tur gan nevajadzētu ieliet eļļu ,kas ziemā pārvēršas par sviesta kluci ;) Te, katram gadījumam, eksperta viedoklis
http://www.darzatehnikaseksperti.lv/raksts/kadu-ellu-liet-darza-tehnikas-dzineja

pirms 4 gadiem  

Inese Skrebena, pirms 4 gadiem :

Labdien ...Freze ir jauna .Pirmo reizi palaidu ,bet pec tam vairs nevar palaist .Dikti skauda un sit dumus pa isputeju ,tadiem ka triecieniem ..Vai tam ir saistiba ar to ellu ?????

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Kur tad jūs to eļļu ielējāt? Tak ne pie benzīna ceru. Cik esmu redzējis un arī manam zāles pļāvējam ar līdzīgu motoru ir benzīna bāciņa un otrs korķis ar līmeņa mēru eļļai.
4-takt motoriem nejauc eļļu pie benzīna!

Inese Skrebena, pirms 4 gadiem :

Nu katru gan atseviski ieleju .

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Nu ja benzīns ir benzīnbākā un eļļa motora karterī, tad varētu būt ,ka motors priekš pirmās palaišanas ir pārsūcies. Varbūt par daudz sapumpēja pirms palaišanas to degvielas pumpīti? Vajadzētu izskrūvēt un paskatīties kāda ir svece un vai tā vispār dod dzirksteli.Iespējams aizmeta ciet ar sodrējiem un eļļas daļiņām.Sveces kontaktu daļu/ to kas ieskrūvējas motorā / var uz gāzes plīts liesmiņas izdedzināt un tad skrūvēt atpakaļ un mēģināt vēlreiz.

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Pirms izdedzināto sveci skrūvē atpakaļ, to var pievienot pie svečvada u uzlikt sāniski uz motora metāla korpusa un ar kādu kociņu piespiest , lai sveces metāla daļai ir kontakts ar motoru.Tad pagriezt motoru kā darbinot, lai redzētu vai starp sveces kontaktiem lec dzirkstele.Ar roku turēt neietektu , jo tur ir aukstspriegums un var nepatīkami "dabūt pa pirkstiem" Vajadzētu pārbaudi veikt kādā ēnainā vai tumšākā vietā , jo saules gaismā dzirksteli būs grūti saskatīt. Ja dzirkstele ir tad jārūc :)

500

Labākā atbilde
 • 4

  balsis

Āris

+4725

 
Nekas slikts nenotiek,man šāds četrtaktu dzinējs ar 10W40 strādā piekto gadu un kompresija nav mainījusies.Arī piedegumu nekādu nav tā ka turpināšu to lietot arī turpmākos gadus.Par to bīstamību ir krietni pārspīlēts jo dažiem patīk ka tiek pirkta dārga eļļa!! Pieredze!

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Juris Maksis

+5885

 
Visām tehnikām lietoju tikai vienu eļļu, kāda ir mājās priekš auto. Ja parēķināsi, cik maksā speciālā elļa, sapratīsi tās ražo naudas pelnīšanai. Tā daru jau vismaz otro gadu desmitu. Zāles pļāvējam un citai tehnikai pie degvielas pieleju zāģa eļļu ne vairāk par pusi no zāģa normas. Karterī mainu reizi gadā. Rezultātā dzinēji pārdzīvo korpusus.

pirms 4 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Mazliet neskaidrs - kas ir domāts zem nosaukuma"zāģa eļļa".Vai zāģa motora eļļa vai ķēdei domātā? Ķēdes eļļa man neškiet piemērota motoram, bet var būt kļūdos.

Juris Maksis, pirms 4 gadiem :

Egil, domāta tika sarkanā vai zaļā, ko lej pie degvielas. Ķēžu eļļa ir staipīga ar citu konsistenci.

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Lai nu kas , bet es to zinu, jo pats sev ziemai malku mežā gādāju :)

Juris Maksis, pirms 4 gadiem :

Egil , tu kā makslinieka dvēsele : rūķīti vari ar zāģi izveidot?

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Domāju ,ka nē :D jo neesmu tēlnieks, bet interjēra dizainers.Pārsvarā projektēju mēbeles un veidoju interjērus.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Toms

+5664

 
Uz cilindra sakrājas vairāk izdedži

pirms 4 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.