Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283267 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

raivis18

+12

 
 • 2

  Atbildes

 • 1 balss
 • 406 skatījumi

Vēlos pirms B kategorijas eksamena iegūt nelielu ieskatu auto vadīšanā.Atrodos Tukumā.Gribu būt gatavāks braukšanas daļai.Pamati unkontrole

Auto un transports » Cits

Manuala kārba.
Zinošs cilveks kas var dot vertigus padomus.

Pirms 2 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Nezinu vai mans padoms noderēs , bet kad es pirms gadiem 40 mācījos vadīt auto, mans tētis ,kuram bija liela pieredze ieteica trennēt auto vadīšanas kustības ,kaut vai guļot gultā - sajūga izspiešana, ātrumu pārslēgšana, sajūga vienmērīga atlaišana ,virzienrādītāji utt.
Faktiski jau mašinas vadība ir secīgas koordinētas kustības. Ja sākumā škiet ,ka neko nevar paspēt, tad vēlāk izrādās ,ka katrai kustībai ir vajadzīgas tikai dašas sekundes vai sekundes daļas.
Svarīgākais ir ieprogrammēt smadzenēs šīs kustības un to secību.

pirms 2 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 2 gadiem :

Katrai mašinai moments kad sajūgs sāk vilkt ir atšķirīgs.Vienai tas ir pedālim atrodoties tuvu grīdai citai stipri augstu. Ja kāja ir noķērusi šo punktu , tad pedāli var sākumā atlaist diezgan strauji līdz šai vietai un tad gandrīz kustību apturēt, kādu brīdi ļaut sajūgam mašinu izkustināt no vietas un tad var kājas kustību plūstoši pabeigt. Jo lielāks mašinas kustības ātrums , jo straujāk var atlaist sajūgu.
Protams kustībai jābūt ar izjūtu.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Jānis

+5272

 
Galvenais iemācīties apieties ar sajūga pedāli.No tā ir 90% atgarīgs braukšanas sākums ja pārāk strauji noņemsi kāju no sajūga mašīna noslāps.Viss pārējais jau ir štrunts.Nospied sajūga pedāli līdz galam,ieslēdz pirmo ātrumu, maigi līdz pusei atlaid sajūga pedāli mašīna lēnām sāks kustēties, tad tik pat maigi atlaid pedāli līdz galam un ar labo kāju spied gāzes pedāli.

pirms 2 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.