Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66799 jautājumi, 283204 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

+703

 
 • 4

  Atbildes

 • 3 balsis
 • 524 skatījumi

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Ivars Magone

+31537

 
Lielražotājiem nākas to darīt, jo vajadzīgs nopelnīt. Arī Latvijas gurķi aug tāpat kā citur, tikai vairākums tic maģiskajam "Made in Latvia". Diemžēl tehnoloģijas neatšķirās.

pirms 6 gadiem  

☂ Vilnis ☂ ☂Reinholds ☂, pirms 6 gadiem :

Pilnīgi pareizi,pie mums jau lētticīgie cilvēciņi ir nozombēti.Iestāsta ka redz tas Spānijas gurķis ir indīgs,bet mūsējais ideāls.Bet tā nav!Cita lieta ir atbalstīt Latvijas ražotājus,bet ne jau tādā veidā.Nu nepirks neviens mūsējos,ja to pašu Spāni var dabūt uz vismaz pusi lētāk.Arī tomāti,kas nāk no Lietuvas ir lētāki.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
To nedara bez vajadzības, jo audzē šķirnes, kas labā pagrabā labi glabājas. Un ābolu stāvoklim tepat Latvijā vieglāk izsekot, nekā vedot tos no Spānijas.
Audzējot Latvijā pesticīdus (protams, atļautos, kam jābūt izzudušiem līdz ražas novākšanai) lieto ievērojami mazāk, kā daudzās zemēs, kur kaitēkļu vairāk.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Veikali ar tādām lietām nenodarbojas, bet ābolu piegādātāji, gan var savās noliktavās izmantot visus līdzekļus, lai āboli saglabātos ilgāk, Latvijas āboliem tas gan parasti netiek darīts, lai āboli labi saglabātos, tie tiek novākti vēl zaļi, noplūcot, un nogatavināti noliktavās. Ārzemju āboliem gan bieži ir novērojams lipīgums, kas visticamāk ir līdzeklis ar ko tie tiek apsmidzināti, lai nebojātos... Lai nu kā arī nebūtu, veikalos pirkti āboli ir jāmizo, vai vismaz kārtīgi jānomazgā...

pirms 6 gadiem  

Māris Rudzītis, pirms 6 gadiem :

lipīgums var būt arī dabisks - arī pepiņiem dažreiz ir bieza dabīgā vaska kārtiņa.

Aivis Svirskis™, pirms 6 gadiem :

Var jau būt, bet runa ir par ārzemju āboliem Latvijas veikalos ziemas laikā, kuri visi ir nedaudz nospeķoti, un garšo pēc nekā....

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Nav dzirdēts, ka tā darītu. Man pašam pagrabā vēl šobrīd stāv dārzā vākti ziemas āboli skaisti un nebojāti.

pirms 6 gadiem  

Uldis Segliņš, pirms 6 gadiem :

Dzirdēts nav arī, ka tu ēd maltus kaulus, cīpslas un citus atkritumus un sauc to par mehāniski attīrītu gaļu.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.