Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66802 jautājumi, 283204 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Uldis

+933

 
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 561 skatījumi

Kādas sulu spiešanas metodes konservēšanai mājās apstākļos izvēlēties?

Ēdieni un dzērieni » Cits

Gadījumos, kad būtu jāizspiež salīdzinoši nelielu daudzumu (līdz 10 l sulas) sezonā, kādas ne-dārgas metodes sulu spiešanai mājas apstākļos jūs ieteiktu? Biju iedomājies, piem., cietākos augļus- pīlādžus, bumbierus, ābolus,- pamēģināt malt gaļas mašīnā, tad ar marli nospiest škidrumu, bet vai caur gaļas mašīnu tā sula neiegūs metālisku piegaršu?

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 2

    balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
10 l ir visai naz, spiedi varbūt var aizņemties vai aiziet pie mīļa kaimiņa ar 2 ābolu spaiņiem... Entuziasti iegūst sulu ar tiem rīkiem, kas viņiem ir - tvaicējamo katlu, elektrisko rīvējošo spiedi, gaļas maļamo, min ar kājām, lieto izturīgus maisus, ko saspiež ar domkratiem vai ēvelbeņķa skrūvi...
Standarta gaļas mašīnai tikai atsevišķas nelielas detaļas ir no tāda materiāla, kas varētu dot garšu, un produkta saskarsme ar tām ir īslaicīga. Drīzāk jāuzmanās no plastmasas trauku piegaršas. Un nevajag skābās sulas (plūmju, rabarberu) ilgstoši pārbaudīt ar cinkotajiem vai alvotajiem spaiņiem, alumīnija kastroļiem.

pirms 5 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.