Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283286 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 616 skatījumi

vai mikrovilnukrasni var izcept kartupelus?

Ēdieni un dzērieni » Cits

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Uzcept kartupeli mikroviļņu krāsnī nevar, bet pagatavot kartupeli var gan, turklāt vēl ātri un garšīgi. Mikroviļņu krāsnī var pagatavot praktisku jebko, ja zina pareizo tehnoloģiju. Internetā ir atrodamas tūkstošiem mikroviļņu krāsns recepšu aizņemtiem cilvēkiem. Mikroviļņu krāsnī var pagatavot, piemēram, kartupeli ar visu mizu. To notīra, sadursta ar dakšu, ievieto mikroviļņu krāsnī uz 5 minūtēm, apgriež uz otru pusi un turpina gatavot vēl 5 minūtes, izņem, pārgriež uz pusēm, ievieto follijā, uzrīvē sieru, uzliek sviesta gabaliņu un ievieto mikroviļņu krāsnī vēl uz 1 minūti. Un gards un vienkāršs ēdniens gatavs.

pirms 3 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

Aivi, no tās vietas : "... ievieto FOLLIJĀ, uzrīvē sieru, uzliek sviesta gabaliņu un ievieto mikroviļņu krāsnī vēl uz 1 minūti.", lūdzu sīkāku komentāru. Kas tā par mikroviņū krāsni, kurā var likt kaut ko no metāla , ja "parastajā" jāuzmanās ievietot škīvi ar zeltītu maliņu? ;) Vai arī kaut ko nesapratu pareizi.

Aivis Svirskis™, pirms 3 gadiem :

Jaunajās mikroviļņu krāsnīs ar keramikas emaliju var līdz pāris minūtēm, ja izmanto stikla paliktni. Mūsdienās lielākā daļa mikroviļņojamo ēdienu Lielbritānijā tiek tirgoti follijas iepakojumā. Tai skaitā dažādi mikroviļņojamie keksi un zivju ēdieni. Ja neesat pārliecināti vai jūsu krāsnī var var nevar, tad labāk ir to nedarīt.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Dace Rozefelde

+2076

 
man vienmēr likās, ka mikroviļņu krāsnī var ēdienu uzsildīt

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ilze Zundāne

+9045

 
Var, bet tie nebūt negaršos tā, kā cepti taukos un uz parastas pannas.:)

pirms 3 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.