Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66789 jautājumi, 283182 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 448 skatījumi

Vai taisn'ība, ka var aprūpēt savu attālu radinieku- vecu cilvēku un saņemt kaut kādu aprūpētāja algu, un vēlāk arī saņemt viņa īpašumu?

Ģimene un attiecības » Cits

Man teica, ka tas esot izdevīgāk kā rakstīt testamentu, un darbojas tieši tāpat. Pašlaik radiniekam piepalīdz valsts sociālais darbinieks- no kura nav jēgas.

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Aprūpētāja algu var saņemt, ja jūs nodrošināt šīs personas aprūpi. Tas gan nedod Jums pilnīgi nekādas tiesības uz šīs personas īpašumu. Katrs pats izvēlas, kam atstāt savu īpašumu, jūsu atalgojums ir aprūpētāja alga, kas arī netiek maksāta par skaistām acīm. Tā ka par šo naudu mainīsiet pamperus, palīdzēsiet apģērbties, gatavosiet ēst un barosiet ar karoti, palīdzēsiet aiziet uz poda un mazgāsiet dibenu. Nekas patīkams tas noteikti nav.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ilze Zundāne

+9013

 
Lai saņemtu aprūpētāja algu, 6 mēn. jāiet kursos, jākārto eksāmens un jādabū aprūpētāja sertifikāts.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Var saņemt.Tur tev jāiet uz sociālo dienestu,jāpainteresējas kas un kā jākārto tā lieta.
Bet kas attiecas uz īpašuma lietām to mantošanu:) Labāk to nokārto jau tagad uz sevi,jeb lai tagadējais īpašnieks to īpašumu pārraksta tev pats kamēr ir dzīvs.Vēlāk būs tikai un vienīgi sarežģījumi,uzradīsies radinieki un mantinieki un ar visiem būs jādalās.Mūsu valstī nekas nav akmenī kalts,visus likumus var apiet ar tām pašām likumīgajām metodēm.Piemēram tāds dāvinājuma līgums vispār nav nekam derīgs,to var mierīgi apstrīdēt pārējie radinieki.Kad es kārtoju tās lietas man uzreiz pateica,negribi liekas klapatas,nokārto to visu uz sava vārda.Ja tam nepiekrīt tagadējais īpašnieks,tad neko nepadarīsi.

pirms 3 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.