Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66789 jautājumi, 283182 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 633 skatījumi

alimenti

Grūtniecība un vecāki » Cits

sveki.var but kads var ieteikt,ka labak darit.tiesa tevam piesprieda labpratigi maksat delam 80 euro,lidz 4 datuma katra menesa.tagad vins pasaka,ka maksas ap 15 datumu,jo redziet vinam itka cits darbspienak 15 datums,rakstu kad bus nauda bernam,bet vins atbild lai sezu rama un gaidu,kad bus nauda,tad bus.godigi kapec man jagaida un jaludzas naudu,kad bus.vai man jagriezas pie izpildtiesnesa,.va vins var ta darit un maksat velak kad grib,vai lidz noteiktam datumam?

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Tiesas spriedumus piespiedu kārtā izpilda zvērināti tiesu izpildītāji. Ja tiesas spriedumus netiek ievērots jums ir visas tiesības izpildi nodot tiesu izpildītāja lietvedībā. Jūsu satraukums ir saprotams, jo diemžēl bērns nav mašīna, kuru var nolikt garāžā, kamēr parādās nauda degvielas iegādei, bet ir jāģērbj un jābaro visu gadu, un ne tikai pēc 15. datumā, bet naids un piespiedu metodes, ne vienmēr ir efektīvas. Vislabākais variants vienmēr it dialogs, noliekot visas savas nesaskaņas malā, un rūpējoties par savu kopīgo dēliņu. Tā ka pirms iesniegt tiesas izpildrakstu tiesu izpildītājam ir vērts izvērtēt konkrēto situāciju un uzdot sev jautājumu, vai maksāšanas atlikšana uz 15. datumu ir tikai savu saistību novilcināšana un nekāda uzturnauda jums nespīd, vai arī situācija ir tāda, ka tēvs tiešām ātrāk maksāt nevar, jo dzīvo no rokas mutē, kā liela daļa latviešu, un šis ir tas datums, uz kuru ir jāorientējas. Lietas būtību ilgtermiņā tas nemaina, vai jūs saņemat naudu 4. vai 15. datumā

pirms 5 gadiem  

vita saulite, pirms 5 gadiem :

tak ko man darit?

vita saulite, pirms 5 gadiem :

gaidit lidz tam 15 datumam,vai griezties pie izpildtiesnesa?

Aivis Svirskis™, pirms 5 gadiem :

15. datums ir šodien, ja nemaldos, protams, ka vislabāk visu atrisināt ir mierīgā ceļā, uzsvaru liekot uz bērna interesēm, nevis nesaskaņām vecāku starpā, kuru dēļ attiecības ir izirušas. Ja vecāki, neatkarīgi no tā, vai dzīvo kopā vai atsevišķi, uzskatītu par savu pienākumu rūpēties un atbalstīt savus bērnus, tad nekādi tiesu spriedumi un uzturlīdzekļu tiesvedības vispār nebūtu nepieciešamas. Tiesu izpildītāji ir pēdējā instance, tādu lietu kā jūsējā ir simtiem, un kaut ko piedzīt var tikai tad

Aivis Svirskis™, pirms 5 gadiem :

ja ir no kā piedzīt. Ja ienākumi ir legāli. Izrunājaties ar bērna tēvu mierīgā veidā, izstāstiet situāciju, palūdziet palīdzību, ar labu vienmēr var panākt daudz vairāk nekā ar naidu. Ja nav 80 eur, varbūt tēvam ir 20 eur kurus jums pārskaitīt tagad, atlikušo summu vēlāk, bērnam taču ir jāēd, tuvojas ziema, vajadzīgas siltākas drēbes, utt.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

tiesu izpildītājs, un nervi mierīgi, ja tēvs nevar makāt maksās valsts , vismaz noteikto minimumu

pirms 5 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.