Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283267 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Māris Rudzītis

+36699

 
Tik un tā nav un nevar būt pārliecības, ka tas laiks ir baigi precīzi noteikts. Ja tas vajadzīgs astroloģiskiem rēķiniem, jāņem vērā vietējā laika atšķirības no joslas, dekrēta un vasaras laikiem.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Tas ir atkarīgs no tā, kurā dzemdību namā esat dzimusi, dzemdību namos šādi dati teorētiski tiek glabāti, taču iespējams, ka vecāki dati ir nodoti arhīvos. Ja esat dzimusi Rīgas dzemdību namā, process ir pavisam vienkāršs, taču tas ir maksas pakalpojums:
http://www.dzemdibu-nams.lv/lv/info/sanemsanas-kartiba-izzinai-par-dzimsanas-laiku-137/

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Ja esi dzimusi LV,tad loģiski būtu griezties attiecīgajā dzemdību nodaļā,gan jau tur kaut kādas grāmatas ir,vai dzimtsarakstu nodaļā,jo uz kaut kāda papīra pamata tak izrakstīja dzimšanas apliecību. Tas no loģikas viedokļa.Bet vispār jau ir izdomāts telefons-- pamēģini to lietot ,N var atrast pēc dzīvesvietas vai dzimšanas vietas. Sūdīgāk būs ( laikam ),ja esi dzimusi ( piem. vilcienā,lidmašīnā,uz kuģa u.t.t ). Zinu piemēru,kad cilvēks piedzima vilcienā starp pilsētām X un Y,tuvākā pilsēta bija Z,bet dzimšanas apliecība beigu beigās tika izdota LV pilsētā S.

pirms 6 gadiem  

Aigars Purvciemietis, pirms 6 gadiem :

Toreiz to cilvēku gandrīz ''iebāza aiz restēm'',jo nemācēja pareizi nosaukt dzimšanas vietu,bet viņš TO NEMAZ NEZINĀJA.....jo mamma bija noklusējusi.........

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.