Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66771 jautājumi, 283128 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 5

  Atbildes

 • 1 balss
 • 938 skatījumi

izglitība

Izglītība » Cits

Sveiki!
Ir lieta sekojoša, esmu 2 bērnu tētis, bērnus no rīta uz skolu un bērnudārzu, vakarā- no....sieva strādā ilgāk, pašam arī darbs....bet ir liela problēma, savu iemeslu un problēmu dēļ, izglītība ir tikai 7.klases ( nevajag nosodīt, pašam nepatīk, bet bija iemesli)...
Jautājums sekojošs, kā lai ar šo aizņemtību dabūt normālu izglītību?

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 4

  balsis

aina lindemane

+11518

 
Iestājies vakarskolā, tur prasības nav sevišķi stingras. Bet ja laiku galīgi nevari izbrīvēt,būs vien jāpagaida, kamēr bērni paaugsies.

pirms 8 gadiem  

Andris, pirms 8 gadiem :

vakarskolā arī cītīgi jāmācās :) viegli tas nav :D

500

Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Pieaugušiem cilvēkiem vislabāk noderēs Rīgas Tālmācības vidusskola http://www.talmacibasvsk.lv/lv/uznemsanas

Rīgas Tālmācības vidusskola piedāvā un nodrošina iespēju iegūt pamatizglītību (7.–9.klase) un vidējo izglītību ikvienam, kuram sev zināmu iemeslu dēļ tradicionālā mācīšanās forma nav pieņemama vai iespējama. Tieši tā – arī pieaugušajiem, kuri darba, ģimenes vai citu iemeslu dēļ nav varējuši iegūt vispārējo vidējo izglītību.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Man bija līdzīga problēma, bet 9. klasi nebiju pabeidzis un tas bija par iemeslu, ka daudz kur darbā neņēma arī 90-tajos gados tāpēc iestājos 14-tā vakarenē Rīgā, pabeidzu dzīve sakārtojās, ja kas raksti uz draugiem vai te pat atbildēšu, lai veicas!

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Niks

+120890

 
Nav laika - nav variantu.

Vienīgais ko pie šāda apraksta var ieteikt - pildi mājasdarbus kopā ar bērniem un liec eksāmenus kā eksterns, vari mēģināt izmantot kādu no tālmācības vidusskolām

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • -2

  balsis

Ilze Zundāne

+9009

 
Es ieteiktu mājskolotāju. To varētu veikt kāds students par saprātīgu naudiņu vai nodrošinājumu ar istabiņu vai gultasvietu. Studentiem materiālie apstākļi spiedīgi, bērniem jauni cilvēki patīk un finālā-visiem labi.

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.