Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283208 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 6

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 579 skatījumi

 

Atbildes (6)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
Principā arī vecā pase apliecina Tavu personu, šajā gadījumā var mēģināt lietot to.

pirms 6 gadiem  

Jānis Vilnis, pirms 6 gadiem :

Kapa piemineklis arī apliecina personu...

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

mūsu valdība autovadītāja apliecību vairs neatzīst par personu apliecinošu dokumentu, tātad atliek tikai pase vai ID apliecība... kādreiz par personas apliecinošu dokumentu tika uzskatīta jebkura valsts izdota apliecība ar fotogrāfiju, personīgo parakstu un valsts iestādes zīmogu, kas to apliecina, ja viņai nebija beidzies derīguma termiņš... tagad mūsu bāleliņi par personu apliecinošiem dokumentiem atzīst tikai tos divus dokumentus, kas agrāk bija vienīgie pilsonību apliecinošie...

pirms 6 gadiem  

Linda Stīrija, pirms 6 gadiem :

Tas gan nav taisnība - šo projektu mēģināja izbīdīt, bet nepieņēma. Latvijas pastā joprojām pieņem autovadītāja apliecību.

Nesen lasīju, ka ASV lidostā pieņēma personas apliecinājumu ar Facebook. Tas gan bija iekšējais lidojums :D
Anglijas finanšu pakalpojumu uzņēmumā kā personu apliecinošu dokumentu pieņem arī darbadevēja ID karti un personalizēto vilciena abonomentu.
būtībā arī Latvijā - ja uzņēmums sev pieņem noteikumus, ka pieņem šādus dokumentus kā personu apliecinošus - hei, kpc gan nē!

Aivis Svirskis™, pirms 6 gadiem :

Lielbritānijā pastā pakas vai vēstules saņemot vispār nekādu apliecinājumu neprasa, pietiek ar pasta kastītē iemesto paziņojumu, un, ja arī kādam izņēmuma kārtā paprasa, tad der prakstiski jebkas, ieskaitot kredīt vai debetkarti ar personas vārdu vai jebkuru rēķinu uz kura ir norādīts personas vārds, utt. Tā ka Latvijā, kā vienmēr mākslīgi sarežģītas pavisam elementāras lietas...

..................., pirms 6 gadiem :

Linda, mazliet mānies: http://likumi.lv/doc.php?id=243484 spēkā no 15.02.2012....
tur tikai tas, ko mēs dēvējam šeit par ID karti, tiek dēvēts par Personas apliecību...
viņi strīdējās tikai par terminu, nevis būtību, bet dārgajiem vēlētājiem ar to tak pietiek, savas algas atpelnīšanas mirāža jau tiek parādīta...

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ego

+79076

 
Tavu sūtījumu var saņemt arī kāds cits
http://www.pasts.lv/lv/privatpersonas/pasta_sutijumi/pilnvaras/

Nekad gan nav nācies redzēt ka pastā kāds pēta pases derīguma termiņu

pirms 6 gadiem  

Jānis Vilnis, pirms 6 gadiem :

Nevar-pilnvaras devējam jāuzrāda pase! Derīguma termiņus pēta,savulaik 5 gadus nostrādāju šajā sistēmā. Mīnusu neliku,jo vēl arvien ceru uz kompetentāku atbildi par manu jautājumu uz šo:
http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/150334-windowsxp-pazudis-vai-bojats-fails-eror

Ego , pirms 6 gadiem :

Kāpēc tad nevar? Pilnvara var būt jau sen izsniegta, bet lietotāju ar amnēziju te cik uziet.

Ar tavu jautājumu vispār elementāri - ja spēj atrast un ierakstīt boot disku, jāielādē sistēma no tās un kādas padsmit minūtes jāpākopē daži faili. Var arī savu disku citam datoram pieslēgt.
Ja ceri, ka ir kāda lūgšana vai buramvārdi, kuri to atrisinās vai slepenā taustiņu kombinācija, kura labo jebkuru kļūdu - turoini cerēt, bet rezultāta nebūs

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Pastā darbinieces tikai ''uzmet'' aci,vai tas esi Tu vai nē-neviens neskatās termiņus--sevišķi tad,kad ir pastā rinda(bet tā ir vienmēr )--ej droši un nestreso !

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Nu varbūt ka nāksies ātri atjaunot pasi vai ID,jo iespējams ka cits dokuments nederēs,tas tev jānoskaidrohttp://www.pasts.lv/lv/uzzinas/parbaudit_indeksu.html.Manai pasei arī bija beidzies termiņš,un nācās taisīt jaunu.Vadītāja apliecība nederot,bet tas bija sūtot ar kurjeru.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
ID karti

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.