Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283266 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

L. Mejs

0

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 831 skatījumi

Cik dzīvojamas ir jumtistabiņas/dzīvokļi zem paša jumta?

Māja un dārzs » Cits

Sveicināti! Braukājot ar sabiedrisko transportu es bieži redzu daudzstāvu ēkas, kurām tieši zem jumtiem ir plaši logi. Es neesmu drošs vai tie ir bēniņi, vai dzīvojamās telpas... Man šķiet pievilcīga doma dzīvot kādā no šīm jumtistabiņām, sausā, siltā istabiņā bez TV un citām luxus lietām (bet ar internetu). Es vēlētos zināt:
Vai ir iespējams, ka tur ir iebūvēta apkure (krāns, plītiņa?), ūdensvards vai pat tualete?
Cik silti un sauss ir tādājumtistabiņā, varbūt pavasarī ir "ok"?
Vai īres maksa ir ļoti zema šādām telpām (tik 1 istabiņa)?
P.S. Es esmu students no vienkāršas ģimenes.

Pirms 7 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Lielpilsētu centros, kur katrs dzīvojamās ēkas kvadrātmetrs ir zelta vērtībā, daudzām ēkām ir izbūvēti bēniņi un iekārtotas dzīvojamās ēkas vai mākslinieku darbnīcas, kas ir nosiltinātas, ar visām komunikācijām un apkuri un dzīvojamas visu gadu. Šie dzīvokļi ir samērā pieprasīti, jo tiem ir interesanti dizaini un arī īres maksas ir pietiekami augstas, noteikti nav pa kabatai studentam no provinces. Mīnuss ir tas, ka vasarā šadās jumta istabiņās gaiss var ievērojami sakarst un bez kondicioniera dzīvošanai nebūt piemērots, it īpaši jau, ja logi ir saules pusē un siltums ienāk arī no sakarsušā jumta.

pirms 7 gadiem  

L. Mejs, pirms 7 gadiem :

Skaidrs. Acīm redzot caur sludinajumiem lēti šādu vietu dabūt nesanāks...
Paldies par atbildi!

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Šo ceļu ,mākslinieks būdams ,izgāju studiju laikā / vēl padomju laikā /, apstaigājot bēniņu telpas un prātojot par to izbūvi.Tagad domāju - cik labi ,ka neizdevās ideju īstenot,ieguldīt milzu naudu un patreiz drebēt ,ka mājas īpašniekam ienāks prātā mani izmest ārā un pārdot šis telpas kādam citam ,kas samaksātu cik prasa.
Šādas bēniņu izbūves ir ļoto dārgs pasākums.Sākot ar projektu. Daļai bēniņu nemaz nav tiešās piekļuves ,bet gan caur kādu dzīvokli.Visi ugunsdrošibas noteikumi utt.Kad tas viss tomēr ir izdarīts ,nevar zināt kāda būs īres maksa.Nezinu vai privātā mājā var privatizēt bēniņu telpas.Tas būtu līdzīgi, ka uzvalks ir Tavs ,bet cepure,kas Tev galvā, pieder citam :)

pirms 7 gadiem  

L. Mejs, pirms 7 gadiem :

Es biju cerējis ka ir tādas, kas ir izbūvētas padomju laikā un tīri dzīvojamas, tikai vizuāli nepievilcīgas. Gan jau atrastos kāds saimnieks, ar kuru visu varētu labi sarunāt.

Egils Dālmanis, pirms 7 gadiem :

Var būt, nav izslēgts.Bija viens tāds uz Kr.Barona ielas un ,škiet,Tallinas ielas stūra,bet kas tur notiek tagad nezinu.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Domāju, ka nav atšķirības parastai istabiņai no jumta istabiņas un komunikācijas var izbūvēt kur sirds kāro.

pirms 7 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.