Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66820 jautājumi, 283244 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

krokijs

+18201

 
 • 5

  Atbildes

 • 1 balss
 • 954 skatījumi

Vajag padomu kā pasargāt malku no kaimiņu zaglēniem.

Māja un dārzs » Cits

Malka ir vienā šķūnī, tikai pie atsevišķām sienām, malkas daudzums nemanāmi, bet zūd, kaimiņi zog. Gribu pārmācīt! Sākotnējā doma bija izurbt malkā caurumu un iemest kaut kādus spridzekļus kuri nebūtu dzīvībai bīstami, aizsist ar kādu tapu lai neredz un lai izdrebina kaimiņiem plīti tā lai riņķi palecās un durvis izšauj kad zagto malku kurina. Tā varētu gan pieķert un uzreiz sniegt mācību. Bet vērā ņemamus spridzeklīšus tagad tikai ar mednieka atļaujām var dabūt, tapēc varbūt ir kādas alternatīvas ? Kāds efekts būtu ja malkas pagalēs salikt šķiltavas ?

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

DamagE

+26628

 
Esmu metis krāsnī šķiltavas, īsta efekta nav. tad jau lielāks efekts būtu ja nopirktu jaunā gada spridzeklīšus un tos tad saliktu pagalē.
patronas protams būtu vēl labāk, bet bīstami un nopirkt bez atlaujas nevar, bet tās ar metāla detektoru vēl var bieži atrast mežos kur notika kaujas.

Tāpēc reālākais variants būtu ar lielu koka urbi: http://topex-instrumenti.lv/images/items/zkZHd7k1U6.jpg iegriezt pagalē no gala, piebērt to pilnu ar termītu: http://en.wikipedia.org/wiki/Thermite un tad priecāties kā kaimiņiem meistars mūrē jaunu krāsni. sprādzienam itkā nevajadzētu būt, bet temperatūra izkausēs pelnu režģi un ja paveiksies tad arī ķieģeļus pārkarsēs.

pirms 6 gadiem  

krokijs, pirms 6 gadiem :

ķīmijā biju zābaks, tātad man vajag ko ar ko samaisīt un iebērt ?

krokijs, pirms 6 gadiem :

pa tām šķiltavām es domājis biju, viņas jau pēc idejas līdz ugunim tik ātri netiks, jo būs pagales viducī. Vai viņas neuzsprāgtu piemēram vienkārši no karstuma ? kamēr uguns tiks līdz pagales viducim it kā nevajadzētu gāzei izturēt to karstumu.

DamagE, pirms 6 gadiem :

tas taisās no 2 komponentiem: metāla oksīds [vis parastākā dzelzs rūsa] + alumīnija pulveris
http://www.uztaisit.lv/node/180/ka-iegut-dzelzs-oksidu-fe2o3-majas-apstaklos http://www.salidzini.lv/search.php?q=alum%C4%ABnija+pulveris

sajauc abus kopā un pagalē iekšā! video pamācība:
http://www.youtube.com/watch?v=-iniulPUFrM

Māris Rudzītis, pirms 6 gadiem :

šķiltavas ir daudz par maz

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ivars Magone

+31617

 
Dabū no zemessargiem mācību patronas. Nav īpašs deficīts. Ieber caurulē apmērām 4-5 patronu saturu un galus labi noloci ciet. Tālāk malkas pagalē. Ja nereaģē jau 6-7 saturu, bet tad var palikt arī bez logiem un ķieģeļi izlīdīs no vietas. Sataisi uzreiz vairākus, jo pēc pirmā brīdinājuma ņems no citas vietas.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aigars Hauberts

+975

 
Bija viens gadījums, ka vienai paziņai arī zaga malku kaimiņi un viņš izdarīja tā, izurba pagalē caurumu un ielika lodi iekšā un tā lode uzsprāga, un atrada tos kas zaga viņam malku.

pirms 6 gadiem  

krokijs, pirms 6 gadiem :

kur man mirstīgam lodi atrast, nekur bez mednieka atļaujas nedabūt. papildus lode var arī kādu nošaut.

Māris Rudzītis, pirms 6 gadiem :

ja aizdomas uz vampīriem, vajag sudraba lodi

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Bāliņš

+5126

 
Nopērc celtniecības patronas. Tās kas domātas naglu pistolēm. Šaujot blīkšķis sanāk skaļš. Krāsnī dedzinot arī vajadzētu būt blīkšķim.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

tikko to pa'su gribeju rakstiit :D

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.