Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283280 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1292 skatījumi

Kāpēc tek podam no paša poda kajas apakšas ,jau apnicis,iepriekšējam podam ar tā bija ,netīrs ,smirdīgs kaku ūdens ,brūngans.Jaunajam podam

Māja un dārzs » Cits

Jaunajam podam Gustavberg arī tāpat ,tek no apakšas netīrs ūdens,smird.

Pirms 6 gadiem

Zem paša poda apakšas pašam podam tek,ne visu laiku ,bet ik pēc kāda laiciņa noslauku,kad sapilējis. ārpusē blīvēm viss sauss. Aizdomās turēju savu mazo dēliņu trāpīšanas dēļ,bet tā nav tā vaina. Lasīju vācu lapās ,dažam labam ar tā bijis ,vaino kondensēšanos utt. Kapēc tek?

Sintija Brūvele, pirms 6 gadiem

Sūcas paša poda priekšpusē uz grīdas! Kapēc?

Sintija Brūvele, pirms 6 gadiem

Bet ārpusē netek podam gar to blīvi,kur čuguna truba un savienojums,neko nesaprotu,tad jau pods caurs,ja no iekšpuses no poda apakšas priekšpusē sūcas netīrais ,brūnais ūdens. Noņemt posu un ieliet tajā ūdeni un tad skatīties vai tek???

Sintija Brūvele, pirms 6 gadiem

Priekšā podam no poda kājas iekšpuses sūcas ūdens.Ko darīt? Pods stāv uz koka dēļa ,pat no tā apakšas sūcas...

Sintija Brūvele, pirms 6 gadiem

zem dēļa arī tek pamazām,sākumā kreisajā pusē,taisīju ar silikonu ciet ,nekas nelīdz,labajā pusē vairāk sūcas cauri garām visam silikonam ,s,akum,a dom,aju,ka laka kūst no dēļa nost silikona dēļ ,bet tā nav...

Sintija Brūvele, pirms 6 gadiem

Koka dēli arī skrūvēt nost??? Savienojums trubai tīrs ,pods ārpusē tīrs,ko darit

Sintija Brūvele, pirms 6 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Vaina nav podā , bet gan savienojuma blīvējumā, kur poda izvads savienojas ar kanalizācijas trubu.Šai vietai ir speciāli gumijas savienojuma gredzeni , kas ārpusē ir kanalizācija trubas resnumā un iekšpusē cieši apskauj poda izvada cauruli.
http://www.sanel.lv/?l=1&c=779&p=10042 http://www.sanel.lv/?l=1&c=779&p=10049
Ir svarīgi zināt vai kanalizācijas vadi ir vecie čuguna vai plastmasas.Ja gadījumā ir čuguna , tad caurules gala iekšpuse var būt izrūsējusi un nelīdzena.Līdz ar to blīvējošais gredzens var pietiekami labi nepiegulēt.
Jāaizgriež krāns uz skalojamo kasti, jānorauj ūdens ,lai to iztukšotu,jāatvieno ūdens pievads, tad jāatskrūvē pods no grīdas un jānoceļ nost ,turot tu nedaudz sasvērtu uz priekšpusi , jo poda sifonā ir ūdens.Tad būs redzama visa "saimniecība". Uzvelc gumijas cimdus, satīri un skaties kādā stāvoklī ir savienojums.Ja pats to nevari izdarīt - sauc meistaru un paseko ,lai pirms savienojuma gumijas ielikšanas attīra no nelīdzenumiem un sū.. trubas iekšpusi ;)

pirms 6 gadiem  

Sintija Brūvele, pirms 6 gadiem :

Tad jau sanāk ,ka tek podam no iekšpuses dēļ vecās nelīdzenās čuguna trubas...Sākumā gan netecēja ,pēc 3 mēnešiem sāka tecēt...

Sintija Brūvele, pirms 6 gadiem :

tad jau koka dēlis ar jāskrūvē nost ,no tā ar sūcas apakšā...gar savienojumu viss tīrs trubai!

Egils Dālmanis, pirms 6 gadiem :

Ja gadījumā māja ir veca un čuguna caurules aizvēsturiskas, var jau gadīties ka tā truba ir pārrūsējusi pušu vai ieplīsusi.Ar ļoti vecām trubām tā mēdz gadīties.Nav izslēgts ,ka jāskatās ,kas notiek zem grīdas.Vai tas ir 1.stāvs? Teorētiski, ja tas slapjums ilgstoši parādās uz grīdas , tad pēc laika tam vajadzētu parādīties arī apakšējā stāvā vai pagrabā.Vai māja ir privāta vai tas ir dzīvoklis? No tā būtu atkarīgs kādas trubas seko zem grīdas - vai likums uz stāvvadu vai savādāk.

Egils Dālmanis, pirms 6 gadiem :

Tas ,ka varētu tecēt pats pods ir praktiski neiespējami.Ko tādu varētu piedzīvot padomju laikos, bet ne tagad un vēl ar Gustavsberg podu.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ego

+79096

 
Acīmredzot konsekventi ietaupi normālam meistaram

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.