Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283288 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 1 balss
 • 466 skatījumi

vai latvija dizainera profesija ir pieprasita un atalgota?

Māksla un kultura » Cits

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Mēs visa ģimene esam dizaineri/ 2 interjēra un 1 grafiskais /.Nevarētu teikt ,ka būtu bijuši bez darba.Liela nozīme ir daudzpusībai un pieredzei, kā arī klientu lokam, kas gan veidojas vienlaicīgi ar pieredzi.
Ja būsi labs profesionālis, darbu veiksi akurāti un termiņos - bez pasūtījumiem nepaliksi.Protams, arī veiksmei un citiem blakus faktoriem ir pietiekami liela nozīme.
Ne visus pasūtījumus ir iespējams realizēt pašu spēkiem.Tādēļ jāmāk atrast sadarbības partnerus, mācēt ar tiem komunicēt un ,ja vajadzīgs, vadīt visus iesaistītos savas ieceres realizēšanai.
Atkarībā no konkrētās dizainera profesījas , nav slikti ,ja arī pats spēj realizēt daudzko ar savām rokām.Tas ļauj sekot līdz citu darbam ar izpratni , ja laika trūkuma vai apjoma dēļ nav pašam veicams.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Raitis

+486

 
profesija nav pieprasīta, bet prātīgus dizainerus gan ik pa brīdim meklē. ar atalgojumu... nu, kā paveiksies, bet cik zinu, zem 600 uz rokas prātīgs dizaineris nesaņem :)

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ināra Laizāne

+1799

 
Dizaineru gan netrūkst, katru gadu vairākas mākslas skolas un Akadēmija pulciņu izlaiž...

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.