Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283270 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Ilze Zundāne

+9037

 
 • 5

  Atbildes

 • 1 balss
 • 732 skatījumi

Kāpēc radioaparāts uztver tikai 1 staciju un nepārtraukti čerkst tā, ka nav iespējams klausīties?

Sadzīves tehnika un elektronika » Cits

Radioaparāts pirkts pirms 1,5 gadiem, firma "First". Sākumā bija ideāla skaņa, bet visā dzīvoklī bija atsavišķas vietas, kur tas labi skanēja. tagad visā 3 istabu dzīvoklī nevaru atrast vietu, kur tas normāli darbotos. Vai ir jēga pirkt dārgāku? Varbūt ir kādas ierīces, kas noņem kaut kādus fona trokšņus? Dzīvoju 5-stāvu mājas 2. stāvā, tuvākais traucēklis varētu būt Tele 2 tornis 12 km attālumā.

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

JanKa

+79709

 
Ja traucējumus radītu 12km attālumā esošs objekts, to ātri atrastu, jo ietekmes zona būtu milzīga un sen būtu sūdzības vai to uztvērusi monitoringa sistēma.
Ticamāki varianti/risinājumi:
-pielikt papildus antenu;
-paskatīties vai pašiem dzīvoklī nav traucējumu radītāji, piemēram, ergonomiskās un LED spuldzītes jeb precīzāk to nekvalitatīvie strāvas pārveidotāji, ļoti bieži izsauc traucējumus FM radio frekvencēs. Vainīgas var būt arī citas elektroierīces arī kaimiņam turpat aiz sienas;
-aprāts ir krāms bez variantiem, ja 1,5gads, tad vēl garantija vajadzētu būt, ja ir kāds pazīstams elektronikas specs, tas varētu uzmest aci, pateikt visu ko domā par to krāmu, vai ir vērts ko labot.

pirms 4 gadiem  

Ilze Zundāne, pirms 4 gadiem :

Man pazīstami cilvēki dzīvo tā Tele2 torņa pakājē un viņiem čerkst pat augstas kvalitātes mūzikas centra radio. Sūdzas, sūdzas, bet no Tele2 pat atvainošanās nekādas.

JanKa, pirms 4 gadiem :

Vienmēr vieglāk novelt vainu uz citiem, ne uzlikt sev kārtīgu antentu :) Jā, arī radio ļoti bieži ir nepieciešama papildus, reizēm pat āra antena. Tad jau man radio vispār neskanētu, visi trīs operatori ir 300, 800 un 1200m attālumā. Bet skan, līdz ieslēdzas LED prožektors 10m attālumā :D

JanKa, pirms 4 gadiem :

P.S. Pats gan pasen mājās nelietoju ierasto radio, izmantoju tam interneta savienojumu un radio klausos ar datora starpniecību. Nekādu šņākoņu.

Ilze Zundāne, pirms 4 gadiem :

Negribu datoru savā guļamistabā pie galvas!!! Pirms miega man patīk paklausīties klasisko mūziku.

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Juris Maksis

+5885

 
LED lampas stabili nosprosto signālu. Traucējumus rada arī visa veida pārveidotāji. Es izvilku ar TV kabeli antenu ārpus mājas un tīra skaņa atgriezās.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Jons Blunds

+41

 
Izmēģini to pašu uztvērēju ārpus pilsētas, mežā, piemēram, kur traucējumu nav. Ja tur uztveršana tīra, čeko traucējumu avotus mājās un to tuvumā. Dažkārt var līdzēt pareizi novietotas un orientētas ārējās antenas. Un neaizmirsti, ka šie 'firsti' ir 'made in China'. Tātad, nekas labs. Jāteic, ka LR3 jeb 'Klasikai' raidītājs arī nav visai spēcīgs (salīdzinot ar LR1 u.c. komercstacijām), ir vērts sarūpēt kādu stacionāro tūneri ar augstākiem parametriem.

pirms 4 gadiem  

Ilze Zundāne, pirms 4 gadiem :

Vainā tomēr bija aparātā, veikals jau apmanīja, un tagad viss kārtībā.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Nē kaimiņa dzīvoklī iekontaktēts lādētājs nespēj ietekmēt.
Tā ir cita līnīja.

pirms 4 gadiem  

Ilze Zundāne, pirms 4 gadiem :

Bet portatīvā datora akumulators, kurš pieslēgts strāvai, jo ir vecs un pats neko ilgi nestrādā?

JanKa, pirms 4 gadiem :

Es gan nebūtu tik pārliecināts par citu līniju :>
Savā dzīvoklī taču nav problēmu izslēgt (izraujot no rozetes) visas elektroiekārtas, bez domāšanās jauns vai vecs, neaizmirstam par iebūvētām LED gaismiņām kuras vienmēr deg.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Skaties tik kam un kur tev pieslēgti strāvas pārveidotāji,tur būs tas āķis.

pirms 4 gadiem  

Ilze Zundāne, pirms 4 gadiem :

Tu domā tos, kas maiņstrāvu pārvērš līdzstrāvā? Vai kaimiņa dzīvoklī aiz sienas arī tie ietekmēs? vai papildus antena būs risinājums?

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.