Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66865 jautājumi, 283342 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Aicis

+1054

 
 • 5

  Atbildes

 • 1 balss
 • 625 skatījumi

Virtuves tehnika. Elektriskā plīts visma. Cik dārga viņa ir lietošanā, salīdzinājumā ar gāzes plīti ?

Sadzīves tehnika un elektronika » Cits

Pirms 3 gadiem

izrakājos pa visiem veikaliem un secināju, ka parastās gāzes plītis ir pieejamas tikai '60 gadu stilā. Lai nebojātu virtuves moderno dizainu ir jāpērk elektriskā plīts. Bet esmu dzirdējis, ka gatavošana uz elektrības, esot tik pat dārga, kā pusdienošana restorānā.

Aicis, pirms 3 gadiem

Jautājums tiem lietotājiem, kas ir pārgājuši no gāzes uz elektrisko plīti (nav runa par cepeškrāsni, jo tā jau tāpat mums bija elektriskā un tajā gatavojām ļoti reti): Vai tiešām, gatavošana uz elektrības, tik ļoti sit pa kabatu ?

Aicis, pirms 3 gadiem

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Iesaku ņemt indukcijas virsmu,jo parastā elektriskā plīts kā jau Janka un Āris raksta,tas būs dārgāk.Par 3 fāzu versiju nezinu,bet 1 fāzu man iznāk stipri lētāk nekā ar gāzi,to saku no pieredzes.Un neklausies tos mītus par speciālajiem traukiem kas vajadzīgi šīm virsmām.Derēs jebkurš trauks,kas ķer klāt magnētu.Protams vēl nesalīdzinošs bonuss ir tīrīšana,jo nekas pie virsmas nepiecepas pat uzlīstot uz virsmas.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Āris

+4725

 
Elektriskā plīts lietošanā sanāk dārgāk kā ar gāzi bet plusu ir daudz vairāk.Pirmkārt lietošanas virsmas ir daudz tīrākas jo nav to taukaino nosēdumu visā virtuvē kas rodas gāzei sadegot.Tad ugunsdrošība ir desmitkārt lielāka.Ēdiena pagatavošana ātrāka,pēc izslēgšanas vēl labu laiku tiek uzturēts karstums.Protams trauki gatavošanai jāpiemēro lai nosegtu visu riņķi.To visu saku no savas pieredzes,no gāzes atteicos kādus sešus gadus atpakaļ.Pāriet atpakaļ uz gāzi liekas būtu galīgs absurds uz kuru laikam neviens mani vairs nepierunātu.Lai veicas,un tīru virtuvi!

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

JanKa

+79709

 
Vēl jau jautājums kāda gāze, baloni vai dabasgāze, ja dabasgāze un patērē zem 500m3 gadā, tad ir dārgais dabasgāzes tarifs un ar elektrību sanāks ~2x dārgāk, ja patērē vairāk, tad tarifs mazāks sanāks apmēram 3x dārgāk.
Kā ar elektrosistēmu miteklī, cik fāzes, cik A, vai pietiks?

pirms 3 gadiem  

Āris, pirms 3 gadiem :

Starp citu varbūt pats būsi ievērojis,praktiski nevienā virtuvē neredzēsi īsti tīru gāzes plīti.Dabūt tīras restes un pārējās vietas ir gandrīz neiespējami,toties keramikas virsma viegli tīrāma un vienmēr būs spoža.Arī tas ko nozīmē..

JanKa, pirms 3 gadiem :

"Netīrība" no gāzes sadegšanas ir atrodama visā telpā, ne tikai uz plīts.
Ja cilvēks analizē un redz gāzes rēķinu tikai par plīti, tad vajadzētu redzēt un saprast, ka pat 5x dārgāk nebūtu nekas, jo enerģijas patēriņš ēdiena gatavošanai ir smieklīgs.

apnicis šis muļķu portāls, pirms 3 gadiem :

tas dzeltenais lipeklis ir gāzes sadegšanas produkts un tam nepalīdz nekādi filtri, kurus piekaram virs plīts... ja pie samaksas par gāzi pieskaitam mazgāšanas līdzekļu cenu un mazgāšanā pavadīto laiku pieskaitam klāt pēc apkopējas stundu likmes, tad pat visparastākā elektriskā spirāle liksies lēta, bet ja liekam indukcijas virsmu, tad tās izmaksas ir pat mazākas, nekā dzībojot uz dabasgāzes ar limitu līdz 500 kubiem...

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Inhouse - Interjeru Dizains

Kvalitāte ir viens no galvenajiem kritērijiem un tieši tāpēc Jums piedāvājam tikai pārbaudītus ražotājus ar lielu pieredzi savā nozarē. Izslavētā vācu kvalitāte un skandināvu interjera dizains ir tas ko varēsi redzēt atnākot uz mūsu salonu.

Ekskluzīvas zīmolu mēbeles – tā ir izcila kvalitāte, unikāls dizains un augstvērtīgi dabīgie materiāli.

Pārstāvam pasaulē plaši pazīstamus virtuves mēbeļu un mīksto mēbeļu ražotājus kā Poggenpohl, Eggersmann, Leicht , Team 7, Loddenkempfer, Now!, Rolf Benz un citus.

Mūsdienu cilvēkam mājas ir ne vien viņa miera osta, bet arī labsajūtas, iedvesmas un jaunu impulsu avots. Jau 27 gadus mūsu prioritāte ir sajust un sadzirdēt klientu vajadzības un atbalstīt viņus sev ērtas un patīkamas dzīves telpas izveidē.

Mēs uzskatām, ka mēbelēm, tāpat kā labām kurpēm, ir labi jāder neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par virtuvēm, guļamistabām vai dzīvojamām telpām.

https://www.in2house.lv/

pirms gada  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

jautājums var būt tikai viens: vai dotajā dzīvoklī ir pietiekama instalācija un pienākošā jauda, kas spēs nodrošināt elektriskās plīts starta jaudu? savādāk plīts ieslēgšana beigsies ar izsistiem drošinātājiem, bet jaudīgāki drošinātāji garantēs nodegušu elektroinstalāciju... ja ar to viss kārtībā, tad nešauboties pametam gazproma peļņas lauciņu(elektrība pie mums tāpat pārsvarā no TECa, bet tas uz gāzes)...

pirms 3 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.