Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66932 jautājumi, 283552 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Tādi paši kā esot "parastā" vējā, caurvējš varētu būt "ļaunāks" ar to, ka cilvēks telpās parasti ir sasvīdis un sakarsis, bet (caur)vējš strauji dzesē un pie vājiem cilvēkiem var rasties veselības problēmas.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Juris Maksis

+5885

 
Caurvējš rada pazeminātu spiedienu. Cilvēks saslimst ar kesona slimību vieglā formā. Tas nozīmē, ka nokļūst vidē, kur ir starpība starp organisma iekšējo un ārējo gaisa spiedienu. Tādēļ arī daudzi slikti jūtās pie strauji mainīga atmosfēras spiediena.

pirms 7 gadiem  

Juris Maksis, pirms 7 gadiem :

Cilvēka organismā notiek tas pats, kad atver gāzēta dzēriena pudeli. Jo lielāka spiediena starpība, jo tuvāk letālam iznākumam.

Uldis Segliņš, pirms 7 gadiem :

Nu šim apgalvojumam es gribu redzēt pamatojumu.

Juris Maksis, pirms 7 gadiem :

Uldi, paņem katrā rokā pa papīra lapai, turi paralēli un iepūt starpā savu plaušu gaisu. Lapas sakļaujas, tas tas vienkāršākais. Pastāvi tuvu strauji braucošam vilcienam, tevi spiež klāt. Pastāvi vēl tuvāk , tevi pieraus un .....amen. Kādreiz to mācīja līdz 8. klasei.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.