Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283280 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Dace Rozefelde

+2076

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 671 skatījumi

Kāpēc kāds pievērš uzmanību tam, kas viņu neinteresē?

Veselība » Cits

Piemēram, dažādas problēmas, citu cilvēku izskats utt.

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Uztveriet to, kā komplimentu, neinteresantiem un pelēkiem cilvēkiem neviens uzmanību nepievērš, veiksmīgiem, un ar dzīvi apmierinātiem cilvēkiem vienmēr pievērš uzmanību, turklāt liela porcija šīs uzmanības ir negatīvi komentāri un ar konstruktīvu kritiku tiem nav nekāda sakara. Liels šādas uzmanības dzinējspēks ir skaudība un nenovīdība, kas diemžēl ir ļoti cilvēciska un latviešu mentalitātei raksturīga īpašība. Jo laimīgāks un ar dzīvi apmierinātāks būs cilvēks, jo mazāk viņu interesēs citu cilvēku veiksmes, neveiksmes, utt. Tā kā lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa knapi savelk galus kopā un ir rūpju nomākta, tad, lai novērstos no savām personīgajām problēmām un nedienām, cilvēki koncentrē uzmanību uz citu cilvēku izskatu, uzskatiem, darbību, attieksmēm pret lietām, utt.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Rudzītis

+36699

 
interesē gan. Var gan būt, ka tā interese nav ne noturīga, ne veselīga.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Bāliņš

+5144

 
Ja pievērš uzmanību, tad intersē. Vai tas ir īstermiņā vai ilgtermiņā, tas ir cits jautājums. Piemēram ir interese par kādas problēmas atrisināšanu, un var veltīt daudz laika lai iedziļinātos problēmā un to risinātu. Tas būtu ilgtermiņā. Īstermiņā, var nopētīt kādu pretimnācēju no galvas līdz kājām jo kaut kas piesaistīja uzmanību un, paejot garām, par to aizmirst.

pirms 5 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.