Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283287 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Edgars

+235

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 875 skatījumi

Dziedniece/Gaišreģe.

Veselība » Cits

Sveiki, vai kāds zina kādu labu dziednieci/gaišreģi Jēkabpils apkaimē? Tādu, kas man var ko pastāstīt, ne no maniem jautājumiem, bet ko pati redz - kas ir bijis, kas būs. Un kas arī dziedē dažādas veselības kaites...
Šitās dārgās var nepiedāvāt, jo zinu viņas.... :D
Bija viena tāda super, kas tiešām pateica tā, ka piepildījās vārds vārdā... Bet nu vairs nav viņas...
Rakstiet PM.
Ir ļoti nepieciešams, steidzami...

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Alūksnes apkaimē ir tāda ļoti laba dziedniece...zīlniece, nemāku pateikt, Inta. Loti daudzi cilvēki brauc pie viņas, vina pati neprasa samaksu, bet zinuka brauc arī cilvēki no dziļas Krievijas pie viņas.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ja nav precīza informācija par dziednieku,kādas atsauksmes,tad kā jau Aivis raksta,tā būs naudas velta izmešana.Piemēram Zilā kalna Marta savā laikā ņēma to simbolisko samaksu,bet tie bija citi laiki.Tagad tam dziedniekam arī no kaut kā ir jāpārtiek,un tas ir tikai normāli ka ņem samaksu.Bet tikai ir jāatrod īstais cilvēks.
Ir tāda Elejas Veronika.Vai viņa vēl kādu pieņem,nemāku teikt,bet vari painteresēties.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Gaišreģe un dziedniece 2016. gadā? Var jau vienkārši paņemt naudu un izkaisīt vējā...

pirms 4 gadiem  

Edgars, pirms 4 gadiem :

Nu paklausies, ja pats tādām štellēm netici, nevajag tukši muldēt!
Starp citu arī man pazīstamā īstā gaišreģe/dziedniece bija vēl šajā 2016. gadā!!!
Kā jau minēju - īsta dziedniece naudu neplēš, jo viņa ar savām spējām ir apveltīta no dabas, nevis kursos mācoties kaut kādas Taro kārtis!

Aivis Svirskis™, pirms 4 gadiem :

Mjā, 21. gadsimts, dziednieki, burtnieki, pūšļotāji, raganas un riebējas... turklāt vēl par velti, jo apveltīta no dabas un pārtiek no svaiga gaisa un dzīvo mežā zem egles, jo naudu neplēš...

Edgars, pirms 4 gadiem :

Parasti it tā, ka īsta gaišreģe naudu pati neprasa t.i. neštaukā summas par saviem pakalpojumiem, un kā tāda nemaz nereklamējas apkārt. Ir tikai loģiski, ka cilvēks, kurš viņu ir apmeklējis pats uzskata CIK ir nepieciešams samaksāt / daži to maksāšanu veic tīri simboliski - ne naudas vērtībās / ...

Aivis Svirskis™, pirms 4 gadiem :

Loģiski, ka neprasa, ja prasītu VID tūlīt būtu klāt. Diemžēl neviens dziednieks vai pareģis jūs no kredītsaistībām neatbrīvos, tā ka netērētjiet velti laiku un naudu, kuras jums tā kā tā nav. Tā vietā labāk domājiet par to, kā un kur noplenīt naudu un savas kredītsaistības dzēst. Darbu jūsu vietā neviens gaišreģis neatrasīs un naudu jūsu vietā nenoplenīs, bet batonus ausīs sabāzt gan var jebkurš, kam pietiek nekaunības, un tādu cilvēku netrūkst.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.