Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283280 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Toms

+5664

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 456 skatījumi

Auto gāze

Auto un transports » BMW

Kas vēl bez šī ir nepieciešams, lai uzstādītu auto gāzi?
http://www.shopgaz.lv/kit-ag-zenit-compact-4-cil-silver-barracuda.html
Protams arī balons.
Un pats netaisos viņu likt, vienkārši interesē.
BMW e46 318i. 4 cilindri

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ardis Zviedris

+4819

 
Kam Tev BMW ar autogāzi? Gribi "bumeru", maksā par bāku! Tikpat labi paņem Mercedes S600 un paprasi servisā, lai Tev piekabes āķi pieliek, jo uz mazdārziņu gribas! Tie ir statusa autiņi, nevis nabago prieks. Ko gribēji, "iz grjazi v kņazi"?

pirms 4 gadiem  

Ardis Zviedris, pirms 4 gadiem :

Mazajām šalavām izrādīties, vai biksēs kā pietrūkst, jebšu knauzeris?

Toms, pirms 4 gadiem :

Kāpēc uzreiz ir kaut kādi stereotipi par to, ka BMW ir "biezo" mašīna. Varēji vispār neatbildēt, ja nav ko prātīgu pateikt.

Toms, pirms 4 gadiem :

Tā vien izskatās, ka Tu šeit ienāc, lai izrādītu savu "gudrību" un "uzbrauktu" citiem

Ardis Zviedris, pirms 4 gadiem :

Protams, esmu visindīgākais radījums pasaulē! salīdzinājumam: neviens normāls cilvēks neiedomājas iet uz tradicionālo balli šādā paskatā, no uzvalka žakete, džinsu bikses, kājās kedas, rūtains krekls, strīpaina kaklasaite. Tāpat ar mašīnām, gribi pašikot, jāņem vērā visas izmaksas, nevis jāmeklē, kā lētāk, lai statuss būtu. Man viens paziņa nopirka neminētas markas "nullīti", visus iekrājumus atdeva, bet signalizāciju uzstadīja par 200LVL, pat neapdrošināja. Prieks bija tikai mēnesi.

Ardis Zviedris, pirms 4 gadiem :

Nospēra bez galiem... Vienīgais viņa mierinājums bija, ka tētis kā ģimenes firmas direktors dēlam nopirks jaunu

Toms, pirms 4 gadiem :

Es nemeklēju statusu. Nopirku mašīnu, esmu viņā pietiekami ieguldījis, lai nemainītu pret kādu citu lamatu, kurā atkal salikt visu savu naudu un meklēt jaunas problēmas. Sanācā tā, ka braukāju vairāk kā 100km dienā un meklēju lētāko variantu kā izbraukāt. Protams, esmu apsvēris meklēt lētāku auto (dīzelis, benzīns/gāze), bet apsverot cik esmu ieguldījis un cik vēl nāksies ieguldīt citā auto, domāju nav tā vērts. Neesmu no tiem, kas auto maina katru mēnesi.

apnicis šis muļķu portāls, pirms 4 gadiem :

ar 100 km dienā vislabākā ekonomija ir taksis... ar 20 tūkstošiem gadā tev gāzes iekārta uz degvielas cenas starpību nekad neatmaksāsies, iekārtas uzturēšana vien noēdīs visu to, ko ieekonomēsi pērkot gāzi...

Jānis Ozols, pirms 4 gadiem :

Iekārtas uzturēšana (apkope) maksā 40 EUR pēc katriem 15000 km. Pie 100km/dienā apmaksāsies pēc ~1 gada. Pie cenas 0.5 EUR gāzei un 1.08 EUR un benzīnam.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

BMW nav slikts auto !!! Bet !!! Ekspluatācijā ir ''padārgs'',jo vairākas detaļas nav atsevišķi nomaināmas ( kā vairumam ES ražoto auto ) un to labi ''izmanto'' CSDD inspektori,kuri zin šīs nianses un ''stājas dzimumsarunās''. Tas attiecas arī uz mūsu draugiem ar šaurām actiņām--arī tur CSDD ''insektori'' māk ''atrast kukaiņus''.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Vajag vairākas lietas -1.pārliecību,ka Tev to vajag ( ekonomiski, jo lietots dzinējs ''nemīlēs'' gāzi,bet jauns/cits dzinējs nemaz tik dārgs nav ) 2.cik būtiska ir ''ekonomija'' ( ieskaitot visu ar uzstādīšanu saistītos izdevumus ), -3. cik ilgā laika posmā šie ieguldījumi VISMAZ SEVI atmaksās,par ieguvumu nerunājot. 4. nervi + laiks. Ja Tu brauktu ap 3-4 tūkstoši,tad tas būtu diskusijas un rēķināšanas vērts uz amortizācijām ,degvielas cenu starpībām dažādās valstīs un citām sīkām,bet būtiskām lietām.Tavi 100 km NAV arguments !!! Un BMW nav tas auto,kuru vajag ''uzlabot''

pirms 4 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.