Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283266 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 1 balss
 • 1201 skatījumi

Hondai crv 2005 gada karst aizmugurējais bremžu disks.

Auto un transports » Honda

Hondai crv 2005 gada karst aizmugurējais bremžu disks.Nomainīts ir gan pats disks gan ir jauni kluči un jauns suports.Rocene ir atvienota,bet šis karst tā,ka nevar pirkstu pielikt.Braucot bez bzemzēšanas.

Pirms 7 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Jānis Vilnis

+4330

 
Izklausās,ka vaina rokas bremzē-tas vēl neko nenozīmē,ka trose atvienota. Jāceļ vainīgais ritenis gaisā,jāskrūvē nost un jāpēta-kas mehānismā nekustas,tā kā tam jākustas! No šejienes izskatās-varētu pietikt ar dažām eļļas pilēm un izkustināšanu.

pirms 7 gadiem  

Kristīne Eimane, pirms 7 gadiem :

Ir noņemta ne tikai trose,bet arī loki ir atgriezti tik tālu lai neskaras pie diska,tas dēļ vainas meklēšanas,tomēr problēma nepazūd.

Egils Dālmanis, pirms 7 gadiem :

Tas nozīmē ka tam ritenim paceltam gaisā jāgriežas brīvi un nedrīkst būt nekāda ķeršanās.Ja ir pat samērā neliela pretestība - karsīs.

Kristīne Eimane, pirms 7 gadiem :

Ritenis griežas brīvi (cik nu to var saprast jo kardāns arī rada savu pretestību) ne kādus trokšņus ar ausi īsti nedzird.

Jānis Vilnis, pirms 7 gadiem :

Vai kāds to visu draņķibu,kas sakrājusies diskā pie maiņas attīrija?

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Varētu būt ,ka sistēmā ir ticis gaiss, tad jāatgaiso.Parasti gan karst , ja vadīklas iestrēgušās un brīvi nekustās. Vai zem vārda "suports" jāsaprot ,ka nomainīta gan tā daļa ar cilindri , gan tā kurā ir vadīklas?
Rokas bremzei atvienota , bet varbūt pats mehānisms iestrēdzis.Pats remontēji vai servisā stāstija?
Ja tur viss brībi kustās un gaisa sistēmā nav nekas nedrīkstētu karst!!!

pirms 7 gadiem  

Kristīne Eimane, pirms 7 gadiem :

Suports ir komplektā (cilindrs,vadīklas), ir atgaisots,viss kustas brīvi.Paliek vienīgi gūltnis,bet tas pat negaudo.Nav diez kādu variantu, esmu neziņā.

Oto , pirms 7 gadiem :

nu tad mistika. Ja vadīklas brīvi kustas un arī bremžu virzulis(cilindrīts) ir jauns, tad nekas ieķīlēt nevarētu. Varbūt vienīgi kluči pēc izmēriem neder. Diez vai internetā atrisināsim,jāved uz servisu.

Egils Dālmanis, pirms 7 gadiem :

Neesmu gan piedzīvojis ,ka gultnis karstu tā ka roku nevar pielikt.Tas var gaudot grabēt, bet nav jau smagais ,kur nez kāda slodze un kravas.Vajadzētu pacelt mašinu un ar roku iegriest riteni.Tam vajadzētu brīvi , bez trokšņa girezties.Ja gultnis beigts - to var dzirdēt.Šādi iegriežot, ir rūcoša skaņa.
Interesants gadījums... .Protams, ne Tev :)
Vai esi Rīdzeniece?Prātoju sarunāt pie kaimiņa Berģos pacelt uz pacēlāja un kopīgi papētīt.Nevar būt , ka to karšanu nevar likvidēt.

Kristīne Eimane, pirms 7 gadiem :

Piekrītu mistika!Bremžu kluči jauni abās pusēs,bet karst ikai viena tā kā izmēri diez vai.Tur jau tā lieta ,ka mašīna no servisa nākusi.

Kristīne Eimane, pirms 7 gadiem :

Dimžēl līdz Rīgai ir 150 km,jāņemas tepat uz vietas.Kā to saprast nevar likvidēt?

Jānis Vilnis, pirms 7 gadiem :

Egīl-ja bremžu sistēmā ir gaiss,nekad,nekas nekarst! Par tankiem-nezinu.

Egils Dālmanis, pirms 7 gadiem :

Reizēm kars gan, jo gaiss neļauj cilindram atgriesties sākuma stāvoklī un bremzes ķīlē.Pats esmu ne reizi vien pārliecinājies.
Žēl gan Kristīne ka tik tālu :( Domāju ,ka tiktu galā.Neatrisināmu lietu nav.Kad tā karšana parādījās? Ir kāda likumsakarība? Vai mašina ilgi sāvēja nebraukta,Iebrauci bedrē ar to riteni? Nevbar būt ka tā pēķšņi Bāc! un sāka karst?

Kristīne Eimane, pirms 7 gadiem :

Ar mašīnu braucu katru dienu.Bedres, kā jau uz Latvijas ceļiem (no lielām izvairos sekmīgi).Sākās neilgi pirms to komplektu maiņas (tāpēc jau gan arī mainiju).

Magnum PI, pirms 7 gadiem :

Par gaisu bremžu sistēmā es piekrītu Egilam,pašam arī tā ir gadījies un tas šķiet arī vienīgais variants šajā gadījumā.

Egils Dālmanis, pirms 7 gadiem :

Tikai nav skaidrs ,kā tas gais tur gadījās? Problēma parādījās pirms tika mainīti suporti...Domāju ,ka tur jāņem nost rokasbremzes mehānisms, jāliek uz galda un jāskatās.Arī paļauties uz to ,ka servisā rokas bremžu loki ir pilnībā atbrīvoti nevar.Neticu nevienam ,kamēr pats neesmu pārbaudījis :)

Kristīne Eimane, pirms 7 gadiem :

Paldies puiši par variantiem.Braukšu atpakaļ uz servisu un stāvēšu klāt,kamēr tā lieta neatrisināsies.

Egils Dālmanis, pirms 7 gadiem :

Vēlu veiksmi!!! Ja izdosies salabot, pastāsti ,kas tur bija par vainu :)

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

kā tur beidzās. Man tieši tāda pati problēma!

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.