Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283267 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Jānis Kalvis

+15486

 
Mainīju reiz pats,tikai citam auto.Sistēmu vajag atgaisot,jeb stūri grozīt no vienas puses uz otru līdz atdurei.Man tā bija,ka no sākuma ļoti smaga,bet pēc tam iegli griezās.

pirms 10 mēnešiem  

Egils Dālmanis, pirms 10 mēnešiem :

Par atgaisošanu nerakstīju , jo domāju , ka tas ir pats par sevi saprotams un sen jau izdarīts, bet problēma nav pazudusi :(

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Tas , kurš mainīja , lai saved kārtībā. Ja nemaldos, šīm mašinām ir elektro-hidrauliskais stūres pastiprinātājs un ja tas nestrādā, tad varētu būt bojāts kāds vadiņš. Iespējams , ka tā bija sākotnējā vaina un pašu sūkni nevajadzēja mainīt , bet atrast barošanas vadu , kas ir bojāts.

pirms 10 mēnešiem  

Līga Lauze, pirms 10 mēnešiem :

Barošanas vadi kārtībā. Bet viens meistars pateica ka jāceic kalibrēšana( cik sapratu stūrei). Bet cik meistaru tik variantu.

Egils Dālmanis, pirms 10 mēnešiem :

Mēģināju atrast atbildi Opel forumos. Tur tiek minēts ,ka nomainot jaunu sūkni , mašina jāpieslēdz pie datora, lai tādejadi nodzēstu kļudas un "iepazīstinātu" mašinas vadības bloku ar jauno iemītnieku.Kamēr tas nav izdarīts, vadības bloks uzskata , ka nekas nav mainījies.
Nezinu kā ar šo , bet ir lietas , kuras var izdarīt tikai pie autorizēta dīlera, kuriem ir licenzētās programmas.
Lai veicas!

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.