Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66838 jautājumi, 283266 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Priekšnieks

+81380

 
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1306 skatījumi

jautājums par statistiskajām varbūtībām...

Māksla un kultura » Vizuālā māksla

Kā ir prātīgāk? Startēt konkursā (kurā drīkst iesniegt vairākus darbus) ar maksimāli pieļauto darbu skaitu tādā veidā cerot, ka viens ir labākais un pārējie viduvēji, kas varētu nozvejot konkurentiem paredzētās balsis vai startēt tikai ar vienu labāko darbu tādā veidā cerot, ka viduvējie neapēdīs labākajam paredzētās balsis... :o)

Pirms 9 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ivars

+4247

 
manuprāt: ja iesniegtajiem darbiem ir "jābīda" autors, tad labāk būtu rādīt vairākus darbus, bet, ja konkurss ir par labāko darbu, tad lielāks efekts būs vienam ļoti labam darbam.

pirms 9 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Vislabāk ir rīkoties tā kā to dar lielie Latvijas uzņēmumi. Vienoties ar pārējiem konkursa dalībniekiem par to, ka pārējie iesniegs sliktāku un dārgāku piedāvājumu un pēc konkursa uzvarēšanas noslēgt ar viņiem apakškontraktus par atsevišķu darbu izpildi. Bet, ja runājam par statistiskajām varbūtībām šādā aspektā, kur tiek izvērtēta kvalitāte, tad labāk ir piedāvāt vienu un ļoti labu piedāvājumu nevis kaudzi mazvērtīgu. Lielam daudzumam ir nozīme tikai tad, ja izvēle notiek pēc nejaušības principa, piemēram, loterijā.

pirms 9 gadiem  

Priekšnieks, pirms 9 gadiem :

Nē, nevis kaudzi mazvērtīgu, bet vienu labu un dažus vidējus... :)

Aivis Svirskis™, pirms 9 gadiem :

Labāk gan vienu lielisku nevis vienu laubu uz dažus vidējus. :-)

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.