Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66799 jautājumi, 283204 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Laura

+197

 
 • 6

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1088 skatījumi

Mārketinga triki

Bizness un finanses » Reklāma un marketings

Vai Jums patīk,ka veikalā/dus uzbāžas pie kases ar visādiem produktiem(košļenēm,tušām,krēmiem,dzērieniem,utt,)Man domāt,ka es to štruntu moš ar nopirktu,ja man neuzbāztos t.i. pati paņemtu.Manuprāt pavisam aplama polika,kā Jūs domājat?

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (6)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Viņiem jāuzbāžas, jo pārdevējām liek to darīt, ievēro Statoilā- nereizi nav tā, ja nepiedāvā kafiju, kādu saldumu, vai stikla tīrāmo šķīdumu .

pirms 6 gadiem  

Laura, pirms 6 gadiem :

Es zinu,ka viņiem LIEK to darīt,man interesē JŪSU domas,vai tas strādā,jo man liekas,ka tas ir totāls sviests

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

A N И A

+665

 
Es tādiem piedāvājumiem pārāk nepievēršu uzmanību, parasti pasaku nē paldies, un viss...Ja pārdevējs redz, ka man tiešām nav nekādas intereses par piedāvājumu, tad arī pārāk neuzbāžas.
Bet ir cilvēki, kas uz to uzķeras - esmu redzējusi, ka piemēram pensionāri citreiz nopērk pilnīgi nevajadzīgus mēsliņus tikai tāpēc, ka viņiem tos piedāvā.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
uz katru pircēju un, varbūt pat, katrā veikalā tas neiedarbojas gana efektīvi. Bet kopumā - kaut ko jau nopērk.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Zigmārs Dzenis

+5532

 
Nav nekāds totālais sviests. Ja esi mācījusies par marketingu, tad zināsi par impulsīvajiem pirkumiem par kuriem iepriekš neesi pat domājis. Piemēram es iepērkos, ieraugu un saprotu, ka man pietrūkst kāda kožlene, prezervatīvs, baterija. Tāpat varbūt būsi pamanījusi, ka uz bērniem orientētās preces ir bērnu acu augstumā!?

pirms 6 gadiem  

Laura, pirms 6 gadiem :

esmu mācījusies,un tieši tādēļ man tāds jautājums,ko domā tauta.zinu kas ir impulsīvie pirkumi,bet nedomāju,ka pārdevēja zin labāk kāda košļene man garšo,un kad man dzert kafiju.piedāvāt kādu jaunumu pie kases būtu ok,bet ne jau snikerus.pajautāt vai esmu visu atradusi.drogas varētu davināt kosmētikas,krēmu utt paraudziņus pērkot kautkādas noteiktas preces,nevis mēģināt man tušu iesmērēt.man tas viss atgādina čigānietes kas aiz rokas velk centrāltirgū pazīlēt:)

Zigmārs Dzenis, pirms 6 gadiem :

Ja Tev kāds ko jautātu, tad tas serviss maksātu vairāk...un neatmaksātos! Piemēram, es strādāju tādu darbu, kur uzrunāju cilvēkus un ar to pelnu daudz vairāk par ļoti daudzām kasierēm, jo es savam uzņēmumam veidoju papildus būtisku apgrozījumu! Bet veikala apgrozījums ir visu laiku līdzīgā līmenī atkarībā no akcijām utt. Tur vienkārši ir izliktas vismaz 10 dažādas kožļenes, lai Tev pašai būtu no kā izvēlēties.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Jā, tas strādā un palīdz uzņēmumam palielināt pārdošanas apjomus.

pirms 6 gadiem  

Laura, pirms 6 gadiem :

Pēc kā Tu to spried?

Laura, pirms 6 gadiem :

Es domāju,ka tas nestrāda vispār.Ja man pie mājas 2 veikali un vienā zinu,ka uzbāzīsies ar saviem izcilajiem piedāvājumiem,bet otrā varēšu mierīgi iepirkties,tad noteikti izvēlēšos otro,bet ja nu gadījumā aiziešu uz to pirmo,tad tos izcilos piedāvajumus nepirkšu...nu jas kas tiešām izcils,bet tā nemēdz būt

Ego , pirms 6 gadiem :

Strādā, bet tieši otrādi. Par to liecina komentāri - cilvēki izvēlas citas vietas, ja ir iespēja
http://www.diena.lv/latvija/zinas/vai-perkat-preces-ko-pardevejs-pie-kases-ipasi-piedava-14010740?cp=1#comments
http://viss.jautajums.lv/1346029

Visur neuzbāžas

Aivis Svirskis™, pirms 6 gadiem :

Jums nav taisnība, tie klienti, kas izvēlas citas vietas, un nav gatavi šķirties no savas sūri grūti nopelnītās naudiņas, lai nopirktu kādu košļeni vai kafiju tieši šajā veikalā nevis citā, tāpat nav labi klienti, un to zaudējums uzņēmumam neko nenozīmē. Savukārt tie, kas uz šādiem piedāvājumiem uzķeras, un kaut ko iegādājas, nosedz dažu nervozu klientu zaudējumu ar uzviju.

Laura, pirms 6 gadiem :

Ego,paldies par linkiem,beidzot izlasiju to ko gribēju.
Aivis Svirskis-piedod,bet nepiekrītu Tavam komentam ne gramu

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ego

+79076

 
Man neuzbāžas. Neej tur, kur to dara, ja nepatīk.
Kādreiz esmu ko pie kases novietotu nopircis.

pirms 6 gadiem  

Laura, pirms 6 gadiem :

Zini man parasti netraucē,bet ja es pērku košļenes un man pie kases piedāvā vēlvienas,totāls stulbums.Atbilde jau jūtama gaisā pirms es pasaku,nē paldies

Ego , pirms 6 gadiem :

Nekad neesmu ar to saskāries, tiesa arī tikai košļenes gandrīz nekad neesmu pircis

Ego , pirms 6 gadiem :

Man vairāk nepatīk atšķirīgas summas pie produkta plauktā un kases čekā. Diemžēl bieži un gandrīz visur - izvairīties nesanāk

Laura, pirms 6 gadiem :

Nu piemēram,lej degvielu un paķer tās košļenes,man jau sen tā viņu politika acīs sēž,un še tev-nevēlaties arī dirol bla bla,wtf?

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.