Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66863 jautājumi, 283339 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

CrazyAngel

+71

 
  • 1

    Atbilde

  • 1 balss
  • 520 skatījumi

parādu piedzīšana

Bizness un finanses » Kredīti un līzingi

Sveiciens visiem. Man ir radusies, siezgan dranķīga situācija, kuru vēlos atrisināt, bet tik ātri, tas nav iespējams. Un konkrētāk: laiciņu atpakaļ, priekš draudzenes paņēmu kredītu, kuru viņa solījās apmaksāt, bet beigās izšķīrāmies un protams, par naudiņu varēju necerēt. Tad salauzu kāju, paliku bez darba. Paņēmu citu kredītu, lai apmaksātu pirmo utt. Līdz beigu beigās esmu tādā d... ka maz neliekās. Lai vai kā, jautājums sekojošs: man nekas nepieder, bet vai tiesu izpildītāji var konfiscēt mantu, kas pieder maniem vecākiem, vai arī atrodās manā deklarētajā dzīvesvietā? Kā arī otrais: ja kredīts ir paņemts pirms 2014. Gada, vai uz to darbojas likums, ka soda procentu summa nevar pārsniegt 10% no pamatsummas?
Jau iepriekš, liels paldies!

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 2

    balsis

Ja paņēmi pirms 2014, tad nedarbojas. Tiesu izpildītājs nevar konfiscēt tavu vecāku mantu, ja tev nekas nepieder, tad nobloķēs tavu bankas kontu un aizsūtīs ziņojumu tavam darba devējam, lai no tavas algas atskaita konkrētus procentus.
Tiesa jau bija??? Cik ilgi jau nemaksā? Ja ir pagājis ilgs laiks, tad var samazināt summu.
Tev no tiesas atnāks papīrs, kur vajadzēs sniegt paskaidrojumus. Piekrīti pamatsummai, bet nepiekrīti soda procentiem. Pieprasi tiesu klātienē. Tiesā saki, ka nepiekrīti uzskrūvētajiem soda procentiem, jo lieta netika virzīta uz tiesu materiālu labumu gūšanas dēļ. Sīkāk raksti privāti, tad izskaidrošu. Man tā nodzēsa visus procentus!

pirms 5 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.