Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 7

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 493 skatījumi

SMS CREDIT

Bizness un finanses » Kredīti un līzingi

sveiki, esmu dzirdējis ja kādu laiku neesi neko maksājis tadiem ātrajiem kredītiem kā smscredit viņi sūta vēstuli ar aicinājumu atmaksāt tikai pamat summu bez procentiem kuri jau uzauguši līdz kosmosam. cik tā ir taisnība? un cik ilgi garumā ta lieta ir jāvelk? piemēram pamat summa ir 150 eiro + procenti vel 150 eiro varbūt es ari varu kadu laiku viņiem nemaksāt un tad viņi man ari atsūtīs tādu piedāvājumu kurā viņi piedāvā atmaksāt tikai pamatsummu?

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (7)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Viss atkarīgs no situācijas. Kaut kādus procentus viņi tev prasīs jebkurā gadījumā (piemēram, 100% no kredīta summas), bet agrāk bija tā, ka procentiem nebija ierobežojumi un tie varēja būt n-tās reizes, piemēram, 8x lielāki nekā aizdevuma summa. Tā kā tas nav samērīgi un, ja lieta aiziet līdz tiesai, tad to piedzīt nevar, tad lielai daļai viņi nāk pretī.
Bet, ņem vērā, ka, ja vilksi garumā, tad tevi ieliks parādnieku reģistros. Ja tas jau ir noticis un tev nav nekas no kā piedzīt parādu, vari eksperimentēt. Pretējā gadījumā viņi ies uz tiesu un piedzīs visu, ko varēs.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Matīss Šēfers

+2111

 
Vispār, var palasīt arī atsauksmes par SMSCredit šeit - http://www.eirokrediti.lv/atsauksmes/smscredit

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Nē, tas ir mīts, tādus piedāvājumus kreditori nepiedāvā. Kredītiestādes naudu nedrukā, lai kreditors jums EUR 150 varētu aizdot, tam šī summa ir no cita kreditora ar mazākiem procentiem jāaizņemas, kas jau jūsu kreditoram izmaksā vairāk nekā jums piešķirtā pamatsumma. Tā ka neko labāku par EUR 150 + EUR 150 procentos jūs no sava kreditora nesagaidīsiet. Ja nenomaksāsiet šo summu, klāt vēl nāks arī tiesu izpildītāja izmaksas, kas krietni pārsniegs šos EUR 300, kurus kreditors ir tiesīga atprasīt saskaņā ar Civillikumu.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Kāds sakars? Ja aizņēmies naudu, tā ir jāatdod. Tev tiešām vairāk ir žēl samaksāt 150€ procentos nekā apzināties to, ka neatdodot svešu naudu, tu rīkosies kā pilnīgs human garbage? Es pa naktīm negulētu, ja neatdotu kādam naudu vai neturētu kādu solījumu. *Cilvēki* tā nerīkojas, manuprāt. Laukā 21. gadsimts, cienīsim viens otru, nebūsim pērtiķi no akmens laikmeta un atdosim citiem to, kas tiem pieder.

Atvaino par tādu atbildi, bet es vienkārši nespēju saprast, kā ietaupīt 150€ varbūt svarīgāk nekā godprātība.

pirms 4 gadiem  

    Frīdrihs Nīče, pirms 4 gadiem :

Ok, es saprotu, procenti ir procenti, bet Tu parakstīji līgumu. Tagad pildi to, ko apsolīji. Vīrs un vārds.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

STARCRED.LV

-10

 
Labāk nejokot ar nemaksāšanu. Visu var vienmēr sarunāt, galvenais censties neizvairīties no komunikācijas un maksājumiem, tad viss nokārtosies.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Iesaku iepazīties ar SMSCredit atsauksmēm - http://bezprocentukrediti.lv/pieredze-atsauksmes/smscredit

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Priedis

+4391

 
Tu ātrāk sagaidīsi to brīdi, kad tevi iekļaus " melnajā sarakstā" un tavu parādu nodos parādu piedziņas firmai. Parasti šīs firmas pie taviem 300 eiro pieskaitīs vēl sev komisijas maksu. Būs tev 300 eiro vietā, 300 eiro + astronomiski soda procenti un plus komisijas maksa parādu piedziņas firmai, plus izbojāta kredītvēsture, kādi tiesu darbi, nomirušas dažas nervu šūnas ( nervu šūnas ir vienīgās šūnas, kuras neatjaunojas) un vēl citas sīkas problēmas.

pirms 4 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.