Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283267 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Vikentijs

+51

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 585 skatījumi

Kredītvēsture

Bizness un finanses » Kredīti un līzingi

Labdien!
Jautājums par to vai iestāde var uztaisīt parādu no nekā?
Tātad lieta tāda ka paziņa ir sabojājis savu kredītvēsturi un vairākas firmas bet viena un tā pati persona piedāvā dzēst kredītvēsturi par attiecīgu samaksu, sākumā tie bija 17Eiro bet nu jau tie ir 39Eiro (mēneša laikā), ar šo summu tikai tiks dzēsta kredītvēsture bet par parādiem nekas nav minēts.
Un tagad šī persona ir izdarījusi tā ka šo pakalpojuma maksu pārvērtusi parādā. Kā var pakalpojumu pārvēst par parādu un vai tā maz var?

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Jebkura persona, kas piedāvā dzēst vai uzlabot kredītvēsturi ir krāpnieki. Kredītvēsturi var uzlabot tikai un vienīgi piloot savas uzņemtās saistības pret bankām un citām kredītiestādēm. Sabojāta kredītvēsture dzēšas vairāku gadu laikā, ja jūsu kontu atlikums vienmēr ir pozitīvs, visus kredītmaksājumus veicat savlaicīgi ar visie pakalpojumu sniedzējiem norēķinieties laicīgi un netaisāt parādus, jo lielāks apgrozījums jūsu kontā un lielāku regulāri ienākumi, vismaz 2-3 tiešie debeti, un bankas sāks jums uzticēties. Pastāv desmitiem dažādu kredītvēsturi apkopojošu un uzturošu uzņēmumu, kuru datubāzes abonē bankas un citas juridiskās personas, kas piedāvā līzingus un norēķinus par saves pakalpojumikm kredītā.Līdz ar to neviens cilvēks vai uzņēmums nevar neko izmainīt ne par 17 euro, ne par 700 eiro, ja jūs nepildāt savas uzņemtās saistības.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

INVESTUM

0

 
Ja nekļūdos, tad " melno" sarakstu uztur Latvijas Banka, ja visi paŗadi ir nomaksāti, tad jāinformē LB, jāpierāda, ka tiešām viss ir samaksāts un Jūs izņems no šī saraksta. Bet protams, ir arī šādas sarakstu sistēmas ātrajiem kredītiem utt. individuāli. To, kam un kas ir diemžēl pastāsti't nevarēšu.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu www.investum.lv

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Raugulis

+166435

 
Vispār var, bet konkrētais ir tikai - viena tante (paziņa) teica

pirms 3 gadiem  

Vikentijs, pirms 3 gadiem :

Paziņa stāstīja ka viņam šāda situācija tāpēc izlēmu painteresēties paša interesēs. Man pašam kredītvēsture ir sabojāta, parādi nomaksāti un pat tad kad parādi nebija vēl nosegti, man ne reizi nav nākušas vēstules par maksu lai tikai izņemtu no kādas firmas melnā saraksta.
Uz tirgu negāju klausīties jaunākās ziņas ja tā tu domā manu rakstu.

Māris Raugulis, pirms 3 gadiem :

Vai nu tavs paziņa stāsta vai tu raksti nepatiesību.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.