Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66939 jautājumi, 283548 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Eddy

0

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 696 skatījumi

Uzstādīt dzīvoklim signalizāciju un apsardzi?

Bizness un finanses » Apdrošināšana

Sveiki,

kuru firmu jūs varētu ieteikt priekš dzīvokļa signalizācijas uzstādīšanas ? Piemēram, ja notiek ielaušanās tā, lai pēc tam apsardzes grupa tiktu brīdināta par ielaušanos ?

Pirms 7 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ugunsdrošība ir svarīga visiem, gan rūpējoties par savu privāto īpašumu, gan uzņemoties atbildību par cilvēkiem sabiedriskās telpās, iestādēs, uzņēmumos un ražotnēs. Lai ikviens varētu pasargāt sevi un savu īpašumu no ugunsnelaimes, jau kopš 1997. gada darbojamies nozarē, piedāvājot kvalitatīvas un pārbaudītas ierīces no tādiem uzticamiem ražotājiem kā “Bentel”, “Inim” un “Teletek”. Par laimi ugunsdrošība kļūst efektīvāka, jo, attīstoties tehnoloģijām, plašāks kļūst arī pieejamais produktu klāsts gan tiem, kuru telpu aprīkojumam jāatbilst Ugunsdrošības noteikumiem, gan tiem, kuri vēlas savā dzīvesvietā augstāku drošības līmeni. Pirms ugunsdrošības ierīču izvēles, ieteicams izvērtēt konkrētās telpas ugunsbīstamību, lai atrastu piemērotāko produktu. Tāpat noteikti vajadzētu iepazīties ar aktuālajiem Ministru kabineta Ugunsdrošības noteikumiem, lai gūtu pārliecību un iegādātos prasībām atbilstošu aprīkojumu.

https://elikss.lv/product-cat/ugunsdrosiba

pirms 2 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Kristaps Kent

-20

 
Vislabākā firma manuprāt ir Degran. Augstas kvalitātes aprīkojums ar saprātīgām cenām, un pieeja katram klientam ir individuāla. Vairāk uzzini mājaslapā:
https://www.degran.lv/

pirms 2 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Vislabākā firma laikam ir G4S
MĀJAS LAPA G4S.LV

pirms 7 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.