Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283270 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Rasa Ievkalne

+70

 
 • 2

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 520 skatījumi

Dzejnieks deva savam sunim vārdu Fenil dime ķil pirozolo ķilomenomeķan sūfenzaurs natrium.Kas ir autors un daiļdarba nosaukums?

Hobiji » Cits

No bērnības mūsu mājā tika lietots vārds Fenildimeķilpirazoloķilomenomeķansūfenzaursnatrium.Zinu ka izskatās absurdi bet mēs visi zinājām šo vārdu no galvas.Man tika teikts ka tas ir no kāda daiļdarba kur dzejnieks devis šo vārdu savam sunim.Diemžēl man vairs nav kam pajautāt un google nepalīdz.Īsti nezinu vai gramatika ir īstā jo pierakstīju no atmiņas.Varbūt kāds zina kas tas par daiļdarbu un kas ir autors?

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Māris Rudzītis

+36699

 
Tas ir sakropļots kādas organiskās vielas nosaukums, varbūt arī kombinācija no dažādiem nosaukumiem, laikam no vācu val. Atpazīstu "fenil dimetil (phenyl dimethyl)", "pirazole (pyrazole)" un "sulfensaures natrium" . Bet daiļdarbu nezinu.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

sārnate

pirms 3 gadiem  

Salvis ★ Dāvids, pirms 3 gadiem :

atvainojos-kļūda Sarnāte. veiksmīgu visiem dienu!

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.