Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66948 jautājumi, 283537 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 321 skatījumi

Sveiki! Šodien apskatīju dzīvokli. Viss ir ļoti labi, bet saimnieks nevēlas slēgt līgumu, jo nevēlas maksāt nodokli. Saka, ka līgums ir spēk

Bizness un finanses » Īre & Nekustamie īpašumi

Pirms 12 mēnešiem

Sveiki! Šodien apskatīju dzīvokli. Viss ir ļoti labi, bet saimnieks nevēlas slēgt līgumu, jo nevēlas maksāt nodokli. Saka, ka līgums ir spēkā tikai tad ja noslēgts caur notāru. Facebook vārds ir apšaubāms, nekāda info par viņu nav. Kā man rīkoties? Kādus datus ievākt, lai saprastu, ka viss ir droši?

Draugiem Lietotājs, pirms 12 mēnešiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Kreicis

+928

 
Ja nav oficiāls līgums, tad tava aizsardzība būs mazāka. Jāskatās kāds cilvēks, bet uzreiz to būs grūti pateikt. Latvijā daudzi dzīvo bez līgumiem. Ja nepaveiksies, izliks uz ielas bez problēmām.

pirms 12 mēnešiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ivars Magone

+32977

 
Tavs saimnieks nav vienīgais, kurš nevēlās maksāt nodokļus. Vispirms noskaidro, vai viņš tiešām ir dzīvokļa likumīgs saimnieks. Zemesgrāmatas datu bankā ir visa informācija. Tā vienkārši atruna par līguma slēgšanu. Pie notāra slēgts līgums būs saistošs arī tad, ja dzīvoklim mainīsies saimnieks. Vari maksāt ar pārskaitījumu rakstot piebildi, ka slēgts mutisks līgums.

pirms 12 mēnešiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.