Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283280 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 7

  Atbildes

 • 1 balss
 • 745 skatījumi

 

Atbildes (7)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Firmas nosaukuma izvēlē ir svarīgs nosaukuma izrunas un rakstības vienkāršums. Ja vēlaties strādāt ar ārvalstu piegādātājiem un partneriem, tad ir vēlams izvēlēties viena vārda nosaukumu bez mīkstinājuma un garumzīmēm, kas ir viegli izrunājams un iegaumējams. Otrs, ne mazāk būtisks faktors ir tas, kā šis nosaukums izskatīsies jūsu uzņēmuma logotipā, uz uzņēmuma veidlapām un firmas zīmoga nospiedumā. Respektīvi, nosaukumam ir jābūt pēc iespējas īsākam. Pirms firmas nosaukuma izvēles, vēlams ir papētīt pieejamās interneta adreses ar šo nosaukumu. www.s.dublinskaskokapstardesuznemums ir slikta izvēle, jo šādu garu nosaukumu neviens neatcerēsies, un uz vizītkartes nepietiks vietas ne mājas lapas adresei, ne epastam, kur pirms visas šīs penteres ir vēl jāpievieno adresāts.

pirms 3 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

Tā ir ar tiem nosaukumiem - grūta un svarīga izškiršanās par vislabāko. Tā kā savā mužā esmu taisījis daudzus logotipus, tad labi zinu ko nozīmē nosaukums ,kam jāatrod vai jāizveido atbilstoša vizuālā daļa. Labu , veiksmīgu logotipu uztaisīt nav tik vienkārši kā varētu likties un naivi ir tie ,kas domā ,ka iztiks bez profesionāļu palīdzības. Ir jau pilna pasaule ar visādiem brīnumiem kas radušies nezinīšu pulciņā.
Patiešām labu logotipu ir samērā maz, daudzi ir pieņemami un ir "debesu brīnumi"

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Deksnis

pirms 3 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

...vai Trejdeksnis ;)

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ritvars Ozols

+525

 
SAULESKOKS

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Pekles Karstums;
Nu ja, kā raksta Aivis, gatavojaties apgūt (ko no sirds novēlu) ārzemju tirgus, tad pietiks ar "Pekle".

Pekle Ltd.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

izsludini konkursu par naudas prēmiju un tad būs rezultāts. Es tā darīju un man atradās 500 variantu. Gala rezultātā atradu pats. www.lhpc.lv

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

Ardis Zviedris

+4819

 
Ja tik neskaidri nodefinēts par kurināmo (gāzi, naftu un akmeņogles droši vien netirgosiet, bet šķeldu, malku, šāļus un mizas) un citi koksnes resursi, tad lai piesaistītu klientus un vairotu viņu pārliecību par uzņēmuma vērienīgumu un darbību ilgtermiņā, iesaku " S. Dubļinskas kokapstrādes uzņēmums"

pirms 3 gadiem  

Ardis Zviedris, pirms 3 gadiem :

Pardon, bišķi samuldējos... Lai uzņēmums sekmīgāk darbotos, uzvārdam jābūt vīriešu dzimtē, var bez vārda pirmā burta. Šajā nozarē pret vīriešiem lielāks respekts un mazāks risks būt "apautam"

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.