Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66690 jautājumi, 282926 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • -1 balsis
 • 346 skatījumi

Naudas pelnisana

Bizness un finanses » Mazais bizness

Sveiki! Vai kads izmanto the lotter,icelotto un vai tajos var kko laimet aizpildot biletes izmantojot Aigara Krumina laimigo skaitlu generatoru,vai man vienam liekas ka tas nedarbojas un biletes neko nevar laimet un ta ir karteja mulku kersana un naudas pazaudesana?

Pirms 2 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

JanKa

+79347

 
Ja nesaproti varbūtības mēģināšu vienkāršotu versiju.
Sākam ar primitīvu loteriju, monētas mešanu, neviens nevar paredzēt būs ģerbonis vai cipars, tā ir nejaušība un uzminēšana ir veiksme. Iespēja uzminēt ir apmēram puse, daudz vai ne?
Sarežģītākas loterijas, kur jāuzmin skaitļi 5 no 35 utt var iztēloties kā simtu tūkstošu monētu mešanu, tiešām taisies uzminēt? Ja vēl vairāk cipari tie jau ir miljoni monētu, kuras visas tev jāuzmin.

pirms 2 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Jānis Priedis

+4391

 
Atminēt vienu skaitli, varbūtība ir viens no desmit ( vai 9, ja nulli neskaita). Tas ir, vidēji tu iedomāsies skaitli no 0-10, un 9 reizes tu zaudēsi, bet desmito uzvarēsi. Tas ir vidēji. Varbūt vinnēsi ar pirmo reizi, varbūt nevinnēsi ar 20-to. Turklāt, loteriju veidotāji nav sponsori. Viņi arī grib nopelnīt, tāpēc laimests atminot skaitli nebūs 10. Nebūs tā, ka desnit reizes nopirki biļeti pa vienu eiro un tad vinnēji desmit. Laimests gūs mazāks, piemēram 5. Tas sanāk, ka loterijas veidotājs jebkurā gadījumā nopelnīs. Arī laimests ir relatīvi liels - nopirki biļeti par eiro, vinnēji -5. Bet tas ir, ja jāatmin viens cipars. Bet loterijās ir jāatmin 5, vai vairāk cipari. Ja tu nopirksi visas kombinācijas visi laimesti būs mazāki kā tā nauda, ko ieguldīji.
Nezinu, kas par ģeneratoru, bet tāds nevar eksistēt.
Ja tev būtu pārdabiskas spējas, ar kurām varētu prognozēt nākotni un uzminēt skaitļus, vai būtu tāda programma ( tas pat teorētiski nav iespējams), tu ar to dalītos? Pats varētu

pirms 2 gadiem  

Jānis Priedis, pirms 2 gadiem :

...pelnīt miljonus, vinnot loterijās, bet tirgotu to programmu par 500 eiro.
Tu tā darītu?
Netici muļķībām. Tev jau nav 5 gadi. Nekas no gaisa nekrīt.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.