Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66932 jautājumi, 283552 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Mike

+50

 
 • 3

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 1378 skatījumi

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

krokijs

+18181

 
pēc likuma uzreiz iedod parakstīt papīrus-respektīvi līgumus un uzreiz sūti rukāt, bet pastāv otra likuma puse, kura ļauj darba devējam līdz 3 dienām atlikt līguma parakstīšanu uz tā pamata, ja ir tehniski tas uzreiz neiespējami !!

pirms 10 gadiem  

Pāvels, pirms 10 gadiem :

Protams, līgumam jābūt ar atpakaļejošu datumu tādā gadījumā un jāspēj zvērīgi labi pamatot, kāpēc tas "ir tehniski neiespējami"

krokijs, pirms 10 gadiem :

bet man bija pieredze, ka darba devējs kavējās ar līgumu 10 dienas un pēc tam vēl mani atlaida pēc mēneša, nu un tad es viņu iz....āzu !! iesniedzot civilprasību rīgas centra rajonā tiesā-un rezūltātā viņš man samaksāja 3 vidējās mēnešalgas un papildus sedz visus tiesas izdevumus.

krokijs, pirms 10 gadiem :

ja godīgi, tad līgumam ir jābūt atpakaļejoša datuma obligāti. bet ja tev uz līguma būs tas atpakaļejošais datums-tad tev nav zvērīgi jāpierāda kapēc tehniski tas nav iespējams. no savas pieredzes to zinu, esmu ar to saskāries !! par to nedrāzīs darba devēju, galvenais lai viņš kaut pēc trijām dienām iedod papīru parakstīt kur būs atpakaļejošais datums !!

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Vari sākt strādāt, kad ir parakstīts līgums. Neoficālu darbinieku nav.

pirms 10 gadiem  

Mike, pirms 10 gadiem :

nu ja cilvēks sāk strādat pie manis, cik darba dienu laika man jānoformē līgums?

Pāvels, pirms 10 gadiem :

5 minūtes, pirms sāk strādāt.

Pāvels, pirms 10 gadiem :

Pretējā gadījumā, jau ar 1. sekundi cilvēks ir nelegāli nodarbināts.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Saskaņā ar likumu darba līgums ir jānoslēdz darba uzsākšanas brīdī, respektīvi, ar darba uzsākšanas datumu, bet darba devējam ir tiesības noteikt pārbaudes laiku, kura laikā darbinieku ir iespējams atlaist jebkurā laikā, ja kādu iemeslu dēļ darbinieks nav piemērots vai nespēj pildīt savus darba pienākumus pienākošā apmērā.

pirms 10 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.