Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283266 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Eriko1525

0

 
  • 1

    Atbilde

  • 1 balss
  • 533 skatījumi

Ka var pieslegties pie konkretas LMT bazes stacijas ar Huawei 4G ruteri?

Datori un internets » Datortīkli

Lieta tada, ka tuvaka bazes stacija ir parslogota un nepieciesams pieslegties pie talakas kas ir mazak parslogota. Vai ir kadi programmaturas veidi ka likt ruterim darboties ar konkretu bazes staciju?

Pirms 2 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

JanKa

+79709

 
Ir variants likt ārējo virziendarbības antenu. Ja tuvākais tornis ir ļoti tuvu vai tai pašā virzienā tad tas nelīdzēs. Citādi, cik zinu, parastajam lietotājam nav iespēju ietekmēt pie kuras bāzes stacijas pieslēgties.

pirms 2 gadiem  

Eriko1525, pirms 2 gadiem :

Antena jau ir ta ko LMT centros dod. Beda jau tur, ka bazes stacijas atrodas gandriz tajos pasos azimuta grados. Man skiet ka vajadzetu but programmaturais kas lauj konfiguret so lietu un iestati konkretu ''Cell ID''.

JanKa, pirms 2 gadiem :

Jā, tas varētu būt risinājums, tikai jautājums ir vai konkrētais modems šādu iespēju paredz un LMT ļauj piekļūt šiem iestatījumiem...
Ko LMT atbalsts atbild? Ja pirmā meitene saka, ka nē, tad vajag zvanīt regulāri, sūdzēties par lēnu internetu un tikt pie nopietnāka tehniskā atbalsta, kuriem vajadzētu piedāvāt risinājumus.
Antenu un modemu var lietot kādu pats vēlies, nav obligāti viņu piedāvātais.

Eriko1525, pirms 2 gadiem :

Man ir savs pirktais modems (ruteris), bet LMT iedeva Huawei B315 ruteri. Nezinu vai sos var ar kadu programmaturu parkonfiguret. Varbut ir kadi ieteikumi kadu modemu(ruteri) man nopirkt?

Eriko1525, pirms 2 gadiem :

Manam modelis ir TP-Link MR 6400

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.