Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Kaspars

+3137

 
 • 3

  Atbildes

 • 1 balss
 • 1637 skatījumi

Iesakiet kadu patiešām bezmaksas sludinājumu serveri.

Datori un internets » Internets

ss.lv, zip.lv dada.lv, ir daljeji bezmaksas. Intersee lai varu salikt daudz sludinajumus un bez maksas.!!!

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Masieris

+100

 

pirms 8 gadiem  

Seši mazi bundzinieki, pirms 8 gadiem :

It kā jau forši... Bet kāda jēga likt sludinājumus vietā, kuru neviens nezin. Es, piemēram, meklēju Moskviču ko restaurēt, regulāri pārskatu ss.lv un reklama.lv, bet šitādu 111.lv dzirdu pirmo reizi. Tu tagad ieliksi te, piemēram, Moskviču, kuru es gribētu nopirkt, bet es pat neuzzināšu, ka tu pārdod. Tie sludinājumu servisi tāpēc arī ņem maksu, ka viņi apzinās, ka viņu portāli ir populāri un sludinoties pie viņiem pārdevējs sasniegs maksimāli plāsu potenciālo pircēju skaitu.

Seši mazi bundzinieki, pirms 8 gadiem :

Un vispār man radās iespaids, ka Kaspars un Masieris ir viens cilvēks, kurš šādā bezjēdzīgā veidā cenšas reklamēt savu jauno sludinājumu serveri. Kā citādāk izskaidrot tik dumju jautājumu un uzreiz saņemtu atbildi, kur tiek ieteikts nevienam nezināms sludinājumu serveris. Un vēl uzreiz "labākā atbilde" tiek piešķirta...

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Mēs kopā ar Igauņu kolēģiem esam izveidojuši auto nomas portālu, kurā iespējams ievietot auto, kurus vēlas izīrēt un to arī izdarīt. Pašiem jau liekas, ka esam ērtāki un drošāki kā ss.lv

Man šķiet, ka ss.lv kā ģenerāls serviss ir ok, bet lietas, kam eksistē alternatīvi portāli parasti labāk meklēt tajos! Kā Jums šķiet?

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Latvijā ir tikai viens sludinājumu dēlis, kurā ir vērts ievietot sludinājumus, t.i. ss.lv, un alternatīva ir zip.lv, visi pārējie sludinājumu serveri nav tā vērti, lai tērētu savu laiku, jo tos tāpat neviens nepameklē.

pirms 8 gadiem  

Kaspars Salenieks, pirms 4 gadiem :

Monopols nekad nav labākais risinājums pircējam!

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.