Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283280 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • 1 balss
 • 247 skatījumi

Man ir jautājums.

Datori un internets » Internets

Man ir jautājums. Kad tehnoloģijas pārņem dzīvu cilvēku. Šodien lai runātos ar cilvēku ir internets. Bet tev pretī sēž dzīvs cilvēks, tev nav par ko runāt. Un pat cilvēks dzīvs, pretī sēdošais, apvainojas, ka Tu sēdi internetā un nepievērs viņam uzmanību. Un tai brīdī es vienkārši meklēju dziesmas vārdus. Kāpēc mēs zaudējam komunikācijas spējas ar dzīviem cilvēkiem? Digitālā pasaule vainīga?

Pirms 6 mēnešiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Iedod velnam mazo pirkstiņu,un viņš paņems visu roku.Tik vienkārši.Tāpat kā alkoholikim,neviens jau ar varu rīklē neko nelej.Katrs pats to izvēlas.Kāda nu kuram tā apziņa,viens saprot,ka tas ir bezjēdzīgi notriekts laiks,cits nav tik apdāvināts,un savā tumsoņas apmātībā notriec vakarus pēc darba,tāpat savas brīvdienas pie datora soctīklos.Pirmie to laiku izmantos pavadīt kopā ar ģimeni,izejot laukā pastaigāties utt.Tik vienkārši.
Varu tikai piekrist,mani arī tas kaitina.Vēl varētu saprast sēdēšanu pie datora,bet tie telefonu spaidītāji,liels procents ir slimi.

pirms 6 mēnešiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ivars Magone

+31897

 
Manā vērtējumā vispareizākie pareģojumi ir fantastisko grāmatu darbos. Nekas patīkams mūs negaida. Kādēļ ar laiku mākslīgam intelektam būs jākalpo cilvēkam, ja viņš var būt pats par sevi un pārāks par cilvēku???

pirms 6 mēnešiem  

☂ Vilnis ☂ ☂Reinholds ☂, pirms 6 mēnešiem :

Kaut kā jau būs pārāks,tas tiesa.Ar fizisko spēku? bet mākslīgais intelekts tik un tā būs un paliks nepilnīgs.Prāts un apziņa tomēr nav viens un tas pats.Gribētos redzēt kā mākslīgajam intelektam iemācīs just,mīlēt,par empātiju nemaz nerunājot.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.