Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66789 jautājumi, 283182 atbildes!

13

Reputācija

 

Kristaps Akmens

Reģistrēts pirms 9 gadiem

Pēdējais apmeklējums pirms 12 mēnešiem

 

 

Gribās dzīvot labāk!!!!!!!!!!!!!!

Socialās zinātnes » Kultura un etniskās grupas

Premjerministrs Vilis Krištopans Andris Šķēle Andris Bērziņš Einars Repše Indulis Emsis Aigars Kalvītis...tāda bija tava valdība,ko tu darīji Tautas labā?Vārda nešana pasaulē(sava vārda)Latvijas likteni neietekmēja.Dejas un dziesmas?Tas nav privātais dārziņš ar kā palīdzību vari aprušināt savu bērnības traumu.Valsts nav bērnudārzs.Tajā laikā valsts ekonomika nogrima.Ja esi...

Pirms 3 gadiem  


Bārintiesa.

Ģimene un attiecības » Cits

Gribēju zināt vai bāriņtiesai mani ir jāinformē par jebkādiem pieņemtiem lēmumiem,kur esmu iesaistīts?Vai viņiem ir tiesības pieņemt lēmumus kur neesmu klāt(viņi saka,ka klātbūtne nav nepieciešama,lai arī es esmu tētis).Rakstīju arī vēstuli(oficiāli ierakstītu) lai nepieņem itinnekādus lēmumus neinformējot mani.Dzīvoju ārzemēs ar...

Pirms 3 gadiem  


Bērni,Es un bijusī sievasmāte(bijusī sieva mirusi).

Ģimene un attiecības » Cits

Ir vajadzīga speciālista konsultācija.Bāriņtiesu nepiedāvāt.Situācija tāda,ka abiem smaida,bet kurš raud tam priekšroka .....Varbūt kāds var ieteikt speciālistu kas nebūs ietekmējams no asarām un melna lakata(skumji bet dzīves īstenība).

Pirms 4 gadiem  


Varbūt kāds ir saskāries.Pašlaik dzīvoju un strādāju vācijā.Vēlos iesniegt latvijas tiesā prasību par paternitātes noteikšanu savai meitai.

Ģimene un attiecības » Cits

Nevienai no pusēm pretenziju nav.Bet man nav iespēju tiesas noteiktajā laikā ierasties latvijā.Varbūt kā savādāk var risināt šo jautājumu?

Pirms 9 gadiem  

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.