Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67100 jautājumi, 283683 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       



Ko krieviski noziimee "labataji" ?

Socialās zinātnes » Valodas

Labataji... Gobi tuksnesis.. . Kas tam visam apaksaa, galu galaa - kaada noziime, kopsakariiba ? Priecaajos, ka ar cilveekiem, kas darbojas ar saadiem jeedzieniem, liidz sim neesmu personiigi paziistams, tacu atrakstiija viens svesinieks, kursj biezji izmanto sjos jeedzienus.

Pirms 9 gadiem  


vai spoki eksikste

Socialās zinātnes » Valodas

ja eksiste jo es to pati redzēju ar savam acim

Pirms 9 gadiem  


Kristīne

+122

 

Tulkošanas cena par vārdu

Socialās zinātnes » Valodas

Vai šeit ir kāds ārštata tulkotājs, kurš var padalīties, kādas ir šī brīža vidējās cenas par vārdu tulkojumiem angļu-latviešu un latviešu-angļu valodu kombinācijās?

Pirms 9 gadiem  


Varbūt kāds var palīdzēt! Vai tulkojot dokumentu ir jātulko arī veidlapas rekvizītu zona, ja dokuments ir no valsts iestādes?

Socialās zinātnes » Valodas

Dokuments ir no izglītības iestādes un man nepieciešams viņu pārtulkot uz angļu valodu. Izglītības iestāde atrodas Izglītības un Zinātnes ministrijas pakļautībā.

Pirms 9 gadiem  


Kristīne

+122

 

Mašīnbūves terminu vārdnīca

Socialās zinātnes » Valodas

Vai kādam ir mājās/pieejama Mašīnbūves terminu vārdnīca, 2004 (Rīga: Latvijas Nacionālā mehānikas komiteja)? Būtu ļoti pateicīga, ja varētu man pateikt, kurā lpp atrodams termins 'hexagon-socket head screw' un tā tulkojums. Paldies jau iepriekš!

Pirms 10 gadiem  


Vai kāds varētu iztulkot man šo tekstu no angļu uz latviešu valodu?

Socialās zinātnes » Valodas

The atomic bomb The massive research and development demands of the war included the Manhattan Project, the effort to quickly develop an atomic bomb, or nuclear fission warhead. It was perhaps the most profound military development of the war, and had...

Pirms 10 gadiem  



1 2 3 4 5 6 7 8 »

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.