Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 67093 jautājumi, 283669 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Lietošanas noteikumi

Kas ir pajauta.lv?

Pajauta.lv ir portāls, kurā cilvēki viens otram palīdz rast atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem.

 

 

Kādus jautājumus var uzdot?

Jebkādus, kamēr tie nav pretrunā ar savstarpējās cieņas principiem un valsts likumdošanu vai arī nav pilnīgi bezjēdzīgi. Pajauta.lv apmeklē visdažādāko nozaru pārzinātāji un pastāv iespēja saņemt atbildi uz visspecifiskākajiem jautājumiem.

 

 

Vai es varu uzticēties pajauta.lv atbildēm?

Atbildēm ir informatīvs raksturs, tās nekādā gadījumā nevajadzētu izmantot, lai uzstādītu diagnozi slimībai vai arī kā oficiālu jurista vai cita speciālista konsultāciju. Attiecīgi, ja no nepareizi sniegtas atbildes, radusies ķibele, saukt pajauta.lv pie atbildības par to nevarēs. Izvēle sekot sniegtajai atbildei katram jāizdara pašam.

 

 

Vai ir kaut kādi ierobežojumi?

Nē, uzvedies smuki un vari jautāt un atbildēt cik sirdij tīk.

 

 

Ko nozīmē – uzvesties smuki?

Tas nozīmē, ka mums visiem šeit jāciena vienam otru, ka nevajag piedrazot portālu ar rupjībām, politiskiem uzsaukumiem vai spamu. Mūsu adminiem ir pieejama poga – dzēst lietotāju. To mēs vēršam pret tiem, kas traucē pārējiem.

 

 

Kas ir reputācija?

Reputāciju tu vari iegūt vai zaudēt atkarībā no tā, kā Tavus jautājumus un atbildes novērtē citi portāla lietotāji. Jo augstāka Tava reputācija, jo vairāk Tev uzticēsies.

 

 

Par ko dod/ņem nost reputāciju?

Par katru labāko atbildi saņemsi +100 reputāciju
Par katru pozitīvo balsojumu +20 reputāciju
Par katru veikto balsojumu +1 reputāciju.
Par katru „Uzmanības centrā” esošā jautājuma labāko atbildi, saņemsi +300 reputāciju
Par katru negatīvo zaudēsi -20 reputāciju

 

 

Kas ir labākā atbilde?

Jautājuma autors kad vien vēlas var atzīmēt vienu no saņemtajām atbildēm kā „labāko atbildi”, kura, viņaprāt, ir visveiksmīgāk sniegusi risinājumu viņa problēmai. Šī atbilde turpmāk būs redzama allaž kā pirmā atbilde un tās autors saņem īpaši daudz reputāciju.

 

 

Kāda jēga no reputācijas?

Tā padarīs tevi atpazīstamāku kā uzticamu un zinošu atbilžu sniedzēju. Kā arī sasniedzot augstākus reputācijas apjomus, tu vari iegūt jaunas privilēģijas un spējas pajauta.lv lapā

 

 

Es atradu kļūdu!

Paldies, esi tik laipns un uzspied apakšā mazo saiti „Ziņot par kļūdu vai ieteikumu” un ieraksti savu sāpi. Mēs priecāsimies, ja varēsim palīdzēt.

 

 

Kādi jautājumi tiks dzēsti laukā?

Mēs negribam izveidot sarakstu ar visām nevēlamām tēmām, ar visiem sliktu jautājumu paraugiem. Tā vietā vienkārši iedomājies, kas ir bezjēdzīgs, rupjš, populistisks vai citādi nepatīkams un nelietderīgs jautājums. Un, lūdzu, neuzdot tādu. Pajauta.lv ir lai meklētu atbildes, nevis apgrūtinātu šo procesu.
Ja reputācija nokritīsies zem -500, lietotājs tiks bloķēts no lapas!

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.