Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66331 jautājumi, 281884 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

anna

+34

 
 • 3

  Atbildes

 • 1 balss
 • 959 skatījumi

Man tuvojās tāda diezgan smuka jubileja, bet tagad tieši parādās galvas sāpes kur nosvinēt?

Spēles un izklaide » Atrakcijas ārpus mājas

Gribās tā lai ir telpas (pirts, māja, jebkas), lai ir kur atpūsties, nosnausties utml, bet nu galvenā norises vieta varētu būs daba, lai ir kkāds ūdens, pļava, kur var izdauzītes un vieta ugunskuram, vai vismaz kkāds grills, kur var gaļu uzcept.. un lai arī cenas ir samērīgas un nav īpaši tālu no Rīgas.
Gaidīšu Jūsu ieteikumus. :)

Pirms 8 gadiem 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Pterodaktils

+17174

 
Var braukt ar kuģīti - arī tīri sakarīga laika pavadīšana. Vienīgi pirms tam strikti jāsarunā spēles noteikumi - nevis cilvēku skaits, bet konkrēta summa un atļauja lietot savu ēdienu, savu dīdžeju, savus dzērienus - īpašs maršruts ar piestātni kādā vietā, kur kuģis gaida un ved atpakaļ uz savu piestātni. Uz kuģa ir deju zāle sliktam laikam un augšējais klājs labam laikam. Ja nespēj piepildīt kuģi, tad vari spekulēt ar atlaidēm uz vairumu un panākt vismaz puscenu no biļetes cenas.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Pterodaktils

+17174

 
Esam svinējuši jubilejas Dainu kalnā, Doles salā, pat Brīvdabas muzejā. Vasarnīcās sākumā tusējām, tagad gandrīz katram no draugiem ir mājas un vasarnīcas - reizi gadā braucam ar draugiem vēžot - jūlija pēdējā nedēļā. Lieldienās tradicionāli dodamies uz Doles salu. Vietas tur atliektiem galiem, nojumītes lietus gadījumam, tuvu Rīgai. Guļvietu nav - teltis jābūvē, vai kāds iztiek bez šmigas. Ja rīko Brīvdabas muzejā - visi var aizbraukt ar autobusu sadzērušies.

pirms 8 gadiem  

anna, pirms 8 gadiem:

Paldies, noderēs, lūk tādu info inetā neatrast.. :)

Pterodaktils, pirms 8 gadiem:

Nevar neko ieteikt nezinot konkrēto kompāniju. Info var atrast tais pašās vietas.lv, ja attālums un dislokācija apmierina, cenas un atrakcijas var sarunāt. Agrāk Ropažos apmeklējām Vēja ligzdu - ļoti garšīgs ēdiens, saprātīgas cenas, bet ar laiku daudz kas mainās. Pirms tam vienkārši klusiņām jāaizbrauc uz izvēlēto vietu un jāpaņem kāds otrais ēdiens. Par pāris latiem var uzzināt visu par apkalpojošo personālu un virtuvi.

Pterodaktils, pirms 8 gadiem:

Drīzāk tajā vietas.lv atrodi kādas dažas mītnes un pajautā atsauksmes par tām. Samērīgas cenas ir stiepjams jēdziens. Te vieni kāzas rīko - 20Ls no cilvēka par ēdienu vien - diez vai ar ikriem baros. Un divpadsmitos jātinas prom. Tev ideja ir laba - patusēt ar draugiem savā dzimenē, bet būtu ne pārāk, ja pati organizētu spēles un atrakcijas visas pēcpusdienas garumā. Sarunā kādu draugu vai draudzeni, kuram vari uzticēties, lai pati vari smaidīt, saņemt ziedus un bučas.

500

Labākā atbilde
 • -2

  balsis

Pterodaktils

+17174

 

pirms 8 gadiem  

anna, pirms 8 gadiem:

Man nevajag, lai Jūs sūtat adreses ar pirtīm vietām utml.
Vai tiešām neviens pēc savas pieredzes nevar pastāstīt? Vai kādu pazīstamo ieteikt?

Pterodaktils, pirms 8 gadiem:

Paēdušai pelītei miltiņi rūgti?

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.