Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66301 jautājumi, 281746 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 149 skatījumi


 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Māris Raugulis

+163750

 

pirms 3 mēnešiem  

inese smiļģe/stepane, pirms 3 mēnešiem:

i-netā piedāvā elektronisko versiju, man vajadzētu pašu grāmatu un par to kaitīgumu - ir lietas, kam var nepiekrist, katram taču ir jādomā ar galvu visam līdzi, bet ir ļoti svarīgi, vajadzīgi un noderīgi padomi vairumā

Māris Raugulis, pirms 3 mēnešiem:

Spriežot pēc tā, ka norādītajās saitēs diezgan skaidri saskatāms, ka tas ir grāmatas, ar to domāšanu līdz arī varētu visādi būt..

Aivis Svirskis™, pirms 3 mēnešiem:

Grāmatai nav ne vainas, miljoniem bērnu visā pasaulē ir izauguši, māmiņām lasot tieši šo grāmatu. Medicīna un zinātne nestāv uz vietas, tā ka ir tikai loģiski, ka tas, kas tika uzskatīts par pareizu pēc kara periodā, vairs nav pareiza rīcība. Vienīgais aizrādījums autoram ir tas, ka aicinājums mazuļus guldīt uz vēdera nav pareizs un var izraisīt zīdaiņu pēkšņo nāves sindromu, viss pārējais ir tik pat aktuāls, cik tas bija 1946. gadā, kad grāmata pirmo reizi tika publicēta.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.