Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66301 jautājumi, 281746 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

kaķītis

0

 
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 235 skatījumi

Kā lai atzīstas puisim mīlestībā ja viņš iet ar mani 5.klasē?

Ģimene un attiecības » Cits

Viņš to nezin bet to zin mana BFF un manuprāt es viņam arī patīku,jo ar visām pārējām klases meitenēm viņš var normāli parunāt,bet kad runā ar mani domā ko teikt rausta valodu,sarkst (arī kā mani ierauga vai kā kāds piemin manu vārdu) gribas pateikt taču nevaru saņemties (mana BFF laikam izstāstīja vēl dažām no klases un man patiesībā vai riskā liek vai nu atzities vinjam vai prasa kurš man patīk,bet es parasti sameloju)tāpat klasesbiedre bija lietuvā un tur ir tāda spēle kur ir akmens šķēres papīrīts un zaudētājam jāsamīļo tas cilvēks kuru liek samīļot uzvarētājs un man parasti viņš jāsamīļo bet es parasti uzsitu pa plecu tam puisim kurš man patīk jo es nevvēlētos samīļot paldiesdievam es neeju 8.klasē jo tad ir jānobučo bet kā lai es tam puisim atzīstos?

Pirms 6 mēnešiem 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Dace Rozefelde

+2116

 
uzsit vēlreiz, varbūt vairs neraustīsies (tāpat bija arī ar veciem televizoriem)

pirms 6 mēnešiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

ytteroy

+356

 
Kas ir BFF?

pirms 6 mēnešiem  

Kaksis, pirms 6 mēnešiem:

BFF-best friends forever

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Manuprāt Šajā posmā iemīlēšanās nozīmē dvēselisku tuvību un romantiku. Mazie tīnīši mācās izrādīt savas simpātijas un draudzēties ar pretējā dzimuma personu, mācās sarunāties par to, kas interesē otram, apgūst pirmos soļus romantisku jūtu izrādīšanā.

pirms 6 mēnešiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138312

 
Tu jau pati atbildēji uz savu jautājumu. Nevajag jaukt patiku un simpātijas ar mīlestību. Ja tu nevari puisi ne apskaut, ne nobučot, ne acīs pateikt patiesību, ka puisis tev patīk, tad romantiskām jūtām tu vienkārši vēl esi par mazu un tā vietā, lai domātu par puišiem, labāk koncentrējies uz savu galveno pienākumu, kas ir labi un centīgi mācīties. Kad pienāks laiks mīlestībai un romantiskām jūtām, tad šādi jautājumi nebūs jāuzdod un pati zināsi, ko darīt.

pirms 6 mēnešiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.