Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66692 jautājumi, 282924 atbildes!

164

Reputācija

 

Kaspars V.G.

Reģistrēts pirms 7 gadiem

Pēdējais apmeklējums pirms gada

 

Mājaslapa: nav

Atrašanās vieta: Riga

 

Klusē vēsture!

Kaspars V.G.

+164

 

Vai kādam ir zināms pa kādu cenu šogad iepirka cidonijas. Es domāju lielos ražotājus. Kronis, Cido, Livonij, Very berry?

Bizness un finanses » Cits

Vēlos uzzināt. Kādās cenās lielie pārstrādātāji iepērk cidonijas? Nekur netā neko neatradu. Varbūt kāds ir ar to saskāries. Vai esat paši pārdevuši. Paldies jau iepriekš!!!

Pirms gada  


Kaspars V.G.

+164

 

Kāds var ieteikt labu vērtētāju senlietām?

Hobiji » Kolekcionēšana

Kāds var ieteikt labu vērtētāju senlietām? Lieta tāda, vēlos pārdot ordeņus ar grāmatiņām, PSRS karogu ķiveres un vel dažas lietas kuras jau sen laukos stāv un nevienam īsti neinteresē! Atvedu uz Rīgu, gribu atrast godīgu, tirgus cenu zinošu vērtētāju, uzpircēju. Kurš...

Pirms 4 gadiem  


Kaspars V.G.

+164

 

motiļu audzēšana

Dzīvnieki » Cits

Vēlos uzzināt, vai kāds nodarbojās ar motiļu audzēšanu. Vai to vispār kāds dara. Zinu ka ir cilvēki kuri skalo tos no dūņām ezermalā savām vajadzībām, bet kā ar tiem cilvēkiem kuri tos piegādā makšķernieku veikaliem, vai arī tie skalo no...

Pirms 6 gadiem  


Kaspars V.G.

+164

 

Ir doma uzsākt bišu stropu izgatavošanu no koka.

Dzīvnieki » Cits

Gribētu uzzināt vai Vidzemē šāda veida bizness izdotos. Jautāju, jo nezinu cik lielā mērā ir atīstīta ši nozare. kādās cenās ir bišu stropi, kādi ir labāki, utt . Ja kāds ar to nodarbojās, lūdzu padalieties izgatavošanas un realizācijas pieredzē.

Pirms 6 gadiem  Kaspars V.G.

+164

 

Kā pārdot lietas e-bay?

Datori un internets » Cits

Ievietoju bildi, uzrakstu aprakstu un tad kad prasa pasta indeksu tālāk netieku, jo mums indeksam ir tikai 4 cipari bet pieprasa vairāk un tālāk nekas nenotiek jo skaitļu daudzums nav pietiekams.

Pirms 7 gadiem  


Kaspars V.G.

+164

 

Kur var iegādāties pannu priekš wv passat b3 no stiklašķiedras?

Auto un transports » Cits

Stiklašķiedras panna esot izturīgāka un ilgāk kalpojot.

Pirms 7 gadiem  Kaspars V.G.

+164

 

Tiesības mocim.

Auto un transports » Cits

Vai tad ja es kārtoju tiesības motociklam un nenokārtoju ar rešo reizi ir jāpārliek arī B kategorija? Vai tās ir tikai baumas? Un cik aptuveni maksā kursi motocikla tiesībām?

Pirms 7 gadiem  Kaspars V.G.

+164

 

Kurai automašīnai ir lielākā degvielas bāka?

Auto un transports » Automašīnas

Esmu dzirdējis ka passatiem ir 105 litru bāka. Vai ir arī lielākas bākas, ja ir, tad kurām mašīnām, amerikāņu minivenus ar liliem motoriem un bākām neskaitot.

Pirms 7 gadiem  


Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.