Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66853 jautājumi, 283319 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Kima

+1068

 
 • 5

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 1455 skatījumi

Faktu konstatējums,paldies adminam ka liec minusus par atbildēm kurās ir tikai fakti.

Datori un internets » Drošība

Atbildēju ka vilcienu biļetem atlaides šodien nav,ielika mīnusu.Tātad sanāk ka kļūdijos un ir par brivu tie vilcieni šodien.D

Pirms 11 gadiem

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Roberts

-360

 
To nedara admini, to kāds/kāda speciāli spiež.

pirms 11 gadiem  

Roberts, pirms 11 gadiem :

Vajag limitu uzlikt 10 +/- stundā ...

Kima, pirms 11 gadiem :

Tad admins nav uzdevumu augstumos,vai ari kads šādi saglabā savu augsto reitingu.D Kur to var uzlikt?

Roberts, pirms 11 gadiem :

Tas bija ieteikums adminiem... to var viņi uzlikt vienkārši..., bet te viņi laikam ir neaktīvi un neko nedarīs...

Edgars Simenovskis, pirms 11 gadiem :

Es tas neesmu un nedomāju ka tie pārējie arī. :D
Tie varētu būt tie, kuriem ir zudusi ticība šī portāla nopietnībai. Bija te tādi eksemplāri, kas pilnīgi smējās par to, ka šitam "sviestam" vajag vairāk stulbu jautājumu, jo tieši tam tas izskatās ir domāts. :D
Admini ir tie paši, kas draugiem.lv, tie paši, kas saka, ka viņu reputācija ir svarīga (www.draugieminvesticijas.lv). NEIZSKATĀS GAN! :D

Kima, pirms 11 gadiem :

Nu ja nevar sakartot pasi vainigi.D

Kima, pirms 11 gadiem :

Edgar tev tainiba,un biezi jau ta ir ka samekle google un tik jakope...tikai nu likt minusu par to ka atbildi faktus ir padivaini.D Vispar kaut kas sviests ar to vertejumu.

Edgars Simenovskis, pirms 11 gadiem :

Paskatījos, Tev tiešām ir kāds pamatīgi iemīnusojis.
Atbalstiju Tevi pie tām atbildēm, kas man likās saprātīgs + daudzām jau kaut kād pagātnē Tev biju slaicis plusiņus! ;)

Kima, pirms 11 gadiem :

Nu es tak saku,tudal atkal bus simtiem minusi.Paldies par atblastu, bet redzi ka nebija verts.....D

Gundega Ezera, pirms 11 gadiem :

Tas tiešām kļūst kaitinoši. Arī mana humora izjūta sāk pieklibot. :) Negribas veidot jaunu atbildi, labāk komentēt, jo, lai ko atbildētu, sākumā plus, secinu, ka jautājuma uzdevējs ielicis, bet pēc tam mīnuss un atkal 20 punkti nost. Nu jau kādas 10 vai vairāk atbildes nomīnusotas. Ekkk...likās foršs portāls, kur var uzzināt kaut ko jaunu, padalīties ar info, bet tagad vairs tā nešķiet...Patiesību sakot - žēl.

Māra Labunska, pirms 11 gadiem :

Kāpēc vispār vajadzīga tā mīnusu sistēma? Varētu balsot tikai par labajām atbildēm. Tas, kurš pēc citu domām būs labi atbildējis, arī sakrās vairāk punktus un viņam būs laba reputācija.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Olga Zeķīte

+221

 
Kimlī, minusus ielika lietotāji kuriem nepatika A/S "Pasažieru vilciens" attieksme pret valsts svetkiem, nedodot šodien svētku atlaides. Ta jau daždien notiek ka sliktās ziņas nesējs tiek sodīts nevainīgs. Iznēmums protams ir žurnālisti - "bad news is good news". Mēgini varbūt savās atbildēs koncentrēties uz pozitīvu vēsti. Šodien Latvijai dzimšanas diena, pat avīzes mēgina rakstit skaisti.

Atbilde uz Kimlī: "Nu tas mans subjektivai viedoklis,google iekopa un atbilde uz paris tukstosiem gatava,un tukstosiem plusu.Savukart ja pasakai faktu,nu ka vilcieniem sodiuen nav svetku atlaides...minusi...riktigi dusmu uzdzina.Laiks man ir ,varu ari pakarot....Nu ok. joks.D"

pirms 11 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

† Beāte

+1245

 
Citi vienkārši liek, lai viņu atbildes būtu augstāk novērtētas, manuprāt, vai arī tikai joka pēc.
Sen jau pamanīju, ka manām patiesi sakarīgajām atbildēm, tiek likta arī pamatīga kaudze ar '-', ko šad tad '+' atspēko. Vairāk daru palīdzēšanas nevis reitinga pēc.. Iesaku arī citiem dzīvot pēc šī principa ;)

pirms 11 gadiem  

Gundega Ezera, pirms 11 gadiem :

Taisnība jau zināmā mērā Tev ir, - es pati te visu laiku skandinu, ka galvenais ir nezaudēt humora izjūtu, bet...Reitings jau nav tādēļ, lai kāds ar to spēlētos, vai ne. :) Visu sašutums ir par pašu faktu, ka kāds te uzjautrinās un māžojās, bet pats tai pat laikā nav spējīgs atbildēt pilnīgi neko. Ne jau tāda bija šī portāla veidotāju stratēģija - man tā gribas domāt. Šis portāls man tiešām likās interesants un noderīgs. Laba ideja, kur cilvēki var parunāt par daudzām lietām, uzzināt, ko jaunu.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Gundega Ezera

+2960

 
Riebīgi ir tas, kas šeit pēdējo pāris dienu laikā notiek, bet ko darīt... Arī man nupat, ar dažu minūšu intervālu - pie visām atbildēt vienkārši salikti mīnusi.
Es jau saku, galvenais nezaudēt humora izjūtu. Nu forši, ka te ir tādi jokupēteri. Žēl to cilvēku kurus šādas darbības uzjautrina. Politika laikam vienkārša - ja nav man, lai nav nevienam. :)

pirms 11 gadiem  

Kima, pirms 11 gadiem :

Nu te adminam visu vajadzetu sakartot lai visiem labi,ne tikai daziem.

Gundega Ezera, pirms 11 gadiem :

Ko Tu ar to domāji ? Ko nozīmē - tikai dažiem ?

Kima, pirms 11 gadiem :

Nu tas mans subjektivai viedoklis,google iekopa un atbilde uz paris tukstosiem gatava,un tukstosiem plusu.Savukart ja pasakai faktu,nu ka vilcieniem sodiuen nav svetku atlaides...minusi...riktigi dusmu uzdzina.Laiks man ir ,varu ari pakarot....Nu ok. joks.D

500

Labākā atbilde
 • -3

  balsis

Anete Siliņa

+3834

 
man ari tagad sak paradities - pie pareizam atbildem. forsi jau. kada tad jega no sada projekta, ja cilveki nevar redzet vai viniem ir pareizi vai nepareizi atbildets?

pirms 11 gadiem  

Kima, pirms 11 gadiem :

Nu ja trisam liek minusus,tad jaliek visiem.Atbildeju ka vilcieniem par godu svetkiem nav gan par brivu,un talaides nav-minuss.Atbildeju ver sur tur tikai kailus faktus uzraiz minusa 200 patuvani punkti....nu tad nav verts...

Kima, pirms 11 gadiem :

Nu ta klaviatūra reali sak kaitinat.....

Anete Siliņa, pirms 11 gadiem :

un galvenais, ka pat riktigi seniem jautajumiem vel iet un liek -, tas nav normali.

Kima, pirms 11 gadiem :

Tur jau tā lieta.Tāpēc zuda interese,lai te viens cilvēks cīnās.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.