Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283209 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Liene Gedvarde

+1676

 
 • 3

  Atbildes

 • 1 balss
 • 611 skatījumi

Sms pārtveršana

Datori un internets » Drošība

Sveiki. Cik reāli ir tas, ka LV tiek pārtvertas sms? Cik profesionāls cilvēks to spēj izdarīt? Izņemot policiju vai var vērsties kādā iestādē, lai pārbaudītu vai manas ziņas netiek pārtvertas?

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Ja klausulei ir uzlikts pin kods, tad bez īpašnieka ziņas tajā nav iespējams uzstādīt nekādas sms kopēšanas programmas, un operatori nosūtīto un saņemto īsziņu saturu neuzglabā, tikai fiksē informāciju par tālruņa atrašanos vietu un īsziņu nosūtīšanas faktu un laiku. iPhone jaunākajiem modeļiem vispār visi dati ir kodēti un tiem piekļūt var tikai ar īpašu atslēgu telefona īpašnieks, par Apple nav universālas atslēgas, lai telefonu datus atkodētu, un parasti uz tiesībsargājošo iestāžu pieprasījumu Apple kategoriski atsakās to darīt. Tā ka, ja nevēlaties, lai jūsu īsziņām kāds seko un rakājas jūsu telefonā, visiem telefoniem ir uzstādāms piekļuves kods.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Māris Raugulis

+166435

 
Ja tāda vajadzība ir - ļoti reāli. Tam vispār gandrīz nekas īpašs nav vajadzīgs, ja uz brīdi ir pieeja telefonam, kurā uzstādīt aplikāciju.
Citā veidā - sarežģītāk un dārgāk.
Pirmā veida gadījumā - sakarīgs speciālists, kas paskatīsies telefonu.
Otrajā - praktiski nekā, arī policija.

pirms 4 gadiem  

JanKa, pirms 4 gadiem :

Jū, ja paronoja nav pie vainas, tad 99% ka kāds ir ticis pie telefona.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Jānis Priedis

+4391

 
Kam tas vajadzīgs? Ja tu strādātu kādā slepenā iestādē, vai pelītu miljonus, tavas sms kāds gribētu pārtvert. Bet tāpat, lai palasītu kādu tu zupu pusdienās taisīsi?

pirms 4 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.