Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283286 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 689 skatījumi

https://outlook.live.com/owa/languageselection.aspx?url=/owa/?Msg%3d1 Atlasot laika joslu un nospiežot saglabāt nekas nenotiek. Ko darīt?

Datori un internets » Programmnodrošinājums

Pirms 4 gadiem

Joprojām nevar piekļūt outlook.live.com. Pirmajā logā kur tiek piedāvāts ievadīt valsti un laika joslu valsts jau ir ielikta automātiski, bet ievadot laika joslu un nospiežot saglabāt laukums paliek tukšs un jāsāk viss nojauna un tā bez izmaiņām. Esmu mēģinājis vairākos pārlūkos un visu laiku viens un tas pars. Kāds būtu risinājums? Paldies!

Viesturs Virsaitis, pirms 4 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Pamazām LED gaismas spektrs tiek tuvināts dienas gaismas spektram , bet joprojām kvēlspuldzes gaisma ir tuvāka dienas gaismai un līdz ar to cilvēka acij piedāvā labāku izškietspēju kā LED.
Ieslēdzot LED , it kā gaismas ir daudz , bet grūti saskatīt , izšķirt deaļas. Tāpat esmu ievērojis ,ka dažas izmantotās LED dienas gaismas mašīnām, dienā vispār nav redzamas - tikai no neliela attāluma.

pirms 4 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 4 gadiem :

Sajaucu jautājumus un ierakstīju atbildi ,iepriekšējam jautātājam domāto, bet izdzēst te neko nevar :(

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.